1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 agustos sınavı hakkında..!!!

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Çağlar Karabıyık tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. ONUR KİLERCİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok güzel paylaşımlar teşekkür ederim
  2. Kevser Turan Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    33759
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    TAMAM BUNLARDAN DA SORUMLUYUZ AMA 49 TANE KONU İŞLEDİK ÖRGÜN EĞİTİM DE.. ŞİMDİ BEN HANGİ NOTLARA ÇALIŞICAM ŞAŞIRDIM
  3. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    vallahi bende napacagımı sasırdım su an:((( hep kurstakılere calısmıstım sımdı neye calısacam bılmıyorum bılgı kırlılıgı cok fazla var buraya guvenıyorum dıye tek buraya bakmaya calısıyorum nereye baksam baska bılgıler var en dogrusu galıba 1 temmuzu beklemek olacak:((( emeklerımız bosa gotmesınde
  4. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    arkadaşlar geçmiş yılların sorularını çözün derim. soru çözerken takıldıklarınızı gidip bi tekrar okuyun. Nacizane ben sınavda bilmediğimden değil, sınav psikolojisinden kaybettim. 69 aldım. en basitinden, tüzüğe göre çelik halat katsayısının 6 olduğunu bile bile 5 i işaretledim.. vardır bunda da bir hikmet.. o yüzden tavsiyem soru çözün bol bol. zaten çözerken bilmedikleriniz ortaya çıkıyor..
  5. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

birazda siz araştırınız kursunuza sorun çevrenize sorun..siz ne biliyorsanız bizde onu biliyoruz şuan
  6. Kevser Turan Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    33759
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  7. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    günaydın arkadaşlar.
    erteleme olayından sonra benim çalışma umudum falan kalmadı artık.. :eek: en iyi iş çalıştığımız iş sanıyorum bu durumda.. umutlar,hayaller ..... ertelendi..........................
  8. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Bence o kadar karamsar olmayın. Umutlarınızı yitirmeyin. En iyi iş en iyi yapabildiğin iştir. Engeller olacaktır elbet, hatta daha farklı engellerde çıkacaktır ama gün gelip herkes hakketttiğini alacaktır. içinizi ferah tutun.
  9. insanları sık bogaz edip yıldırmak diye buna denir galıba :( bakalım hakkımızda hayırlısı ama nerden baslayacagım calısmaya arkadaslar aklım ıyıce karıstı ya
  10. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar o kadar karamsar olmayın tamam belkı su an ertelendı ama belgemız hazır elımızde oldugu zaman 2016 yılına gelındıgınde dırek basvuru yapabılırsınız. o zamanda bu sekılde ragbet olacak ve bız elımızde belge oldugu ıcın yıne rahat ıs bulacaz. bence su an kı ıslerımızın degerını bılelım. bıraz rahat olalım ve calısalım.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Haziran 2013 ---
    ayrıca ben sınava agustos sınavına gırecem ve o sınava girecek arkadaslarla burada konuları tartısmak bılgilerimizi paylaşmak isterım. Rahat olun belgeyı ılk alan oncelıklı olacaktır. Karamsar olmayalım:))
  11. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  12. teşekkür ederim.
  13. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar daha bakanlık açıklama yapmadı:( hala belirsizlik ve kendı tahmınlerımızce yapılan fikirler var. artık bu sınavda Allah yardımcımız olsun:)
    ilk kurban biz olduk:)
  14. ONUR KİLERCİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aynen mevzuatla ilgili hala bir açıklama yok
  15. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    evet surada bır ay var ve daha ne kurs yerı bır sey dedı ne de bakanlık herkes para derdınde kurs parayı aldı sesi çıkmıyor. Kaç kere aradım düzgun bır cebap bıle vermedıler. en sonunda artık yonetmelıklerı okuyarak bırseyler yapmaya karar verdim Bu hafta baslayımde calışmaya ilk sınavda almak ıstıyorum:)
  16. ONUR KİLERCİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kursunda haberi yok bakanlığında haberi yok anca para derdindeler :)
  17. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    evet umarım gıren herkes kazanır da bir daha boyle bir sorun yasamayız. Tek korkum basvuru zamanını yayınlamamazlık etmesınler:)
  18. ONUR KİLERCİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    o belli ya açıkladılar :)
  19. eskarem İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ne zaman basvurular:(( ben gormedım herguınde bakıyorum casgem e
  20. ONUR KİLERCİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    18-30 temmuz arası :)