1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs 2013 sınav sonuçları açıklandı

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  2. Evet açıklandı an itibariyle kafası karışık ,özel sektör mü bireysel mi sorusu dolaşan ve 6331'i okumaya başlayan C sınıfı uzman var :)
  3. caner öz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben 68 le başarısız oldum,fakat şu emniyet sorusu ve ce sorusunu hatalı kabul etmediler,ve düşündğüm başka sorularıda,şimdi bu sonucada itiraz edeceğim ,ama nasıl edeceğim,dilekçeyle oluyor mu,kağıdımı da görmek istiyorum,nasıl olacak bu bilen var mı ?
  4. real_trew İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ankara Sistem OSGB
    Tam 70 almışım ben iptal edilen sorulardan yana şansım olmadı .. Hepsini doğru yapmıştım. Umarım ki sınava giren herkes umduğunu bulur.
  5. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende 69 ile kaldım ne yapmamız gerektgne dair bilgim yok.Bilgi edinirseniz paylaşırsanız sevinirim..
  6. nazçelik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar 69 ile kaldım bende, sınırda olanlar nasıl bir süreç izlemeli, yapılacak birşey var mıdır? fikri olan var mı?
  7. resistance İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben de 69 la kaldım yapacak bişey yok sanırım iptal edilen 5 sorunun 5 i de benim doğruydu kadersizlik işte
  8. real_trew İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ankara Sistem OSGB
    Gerçekten kadersizlik zaten diyordum ki en az 2 tane benim yanlış yaptığımı hatırladığım sorulardan olursa kesin geçerim diye.. Ama olmadı 5 ide doğru yaptığım sorulardan oldu. Ama yinede sınırla geçmişim .. Sizler içinde umarım bir yol vardır. Sonuçta hala yanlış olan sorular var sınavda
  9. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

aynen 68 bnm de şimti itiraz etsek agustostaki sınavda sıkıntı olur mu ki
  10. pharlapcik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    87 bekliyordum 85 aldım.Allah ım çok şükür. Bir daha Ankara ya gitmeyeceğim.
  11. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ne sıkıntı olcak yapılan ortada yanlışlar var hakkımızı yiyorlar.
  12. kjm İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isgform ailesine teşekürler
  13. real_trew İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ankara Sistem OSGB
    Şu anda malatyadayım işlerden dolayı :) Ankara'nın gözünü seveyim keşke hiç ayrılmasam güzel Ankara'dan
  14. resistance İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    geçen sınavda 69 da kalan bi arkadaş vardı onunla çok dalga geçtim ondan oldu sanırım ama bu saatten sonra soru iptal edileceğini sanmıyorum zaten 1 ayda sınavı zor açıkladılar bide iptal etseler öbür sınava kadar açıklayamazlar
  15. Gerçekten üzüldüm 68-69 da kalan arkadaşlara . Bi araştırma yapın bence belki bi itiraz olabilir yada isggm 'ni arayıp bi bilgi alın umarım birşeyler olur...
  16. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    olacak sıkıntıyı söyleyim daha önceden olduğu için itiraz ediyorsun itiraz sonuçlanıncaya agustos sınavı geçer ondan dedim araştırayım şunu.
  17. esat deniz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  18. yalut.89 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

yapılacak şeyin agustos sınavından önce açıklanması gerek.bu sureç hızlı olmalı off arkadaş ne dertmiş bu isg yaa 1 puanla uzman olup olmadıgımıza karar veriliyo:sinir:
  19. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sadece bir sınav için işi gücü ve evi bırakıp ankaraya gidip gelmek nasıl bir işkencedir bilirmisiniz?heleki birde kalacak yer yoksa....
  20. Serkan Turgut İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    78873
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ben de 70 aldım. kurtuldum. umarım herkes mutlu olur.. 68-69 ile kalanlara Allah sabırlar versin...