1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs 2013 sınav sonuçları açıklandı

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. duyguk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende 66 ile kaldım çok üzgünümm:((( iptal soruların puanları eklenmiş mi puanlarımıza?
  2. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

bunu anlamak için siz kaç bekliyordunuz ki onu yazarmısınız
  3. Okan Karaçoban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    69 ile kalmak ne kadar acıysa 70 ile geçmek o kadar güzel. Sınırdaki arkadaşlar için bende üzgünüm. İptaller sayesinde 70 e tamamlandı. Uzman arkadaşlara kazasız günler, olamayan arkadaşlara da Ağustos ayı için başarılar.
  4. Burçin Oral İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Başarılı olan herkesi tebrik ediyorum.Resmi açıklama yapıldığı için iptal olan soruların puanlarının eklendiğini düşünüyorum.
  5. duyguk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    soruların hepsine tek tek bakmamıştım.iptal edilecek soruların hepsi zaten yapamadıklarımdı,sevinmiştim ama işte :(
  6. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınırdaki arkadaşlar nasıl geçeriz diye tartışıyorlar senin paylaştığın mesaja bak ayıp bee
  7. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  8. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  9. Burçin Oral İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  10. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    etik dersini gördüm de yanlış hatırlamıyosam bu kurallar yazılı idi ve kurallar arasında aldığınız puan söylenmez diye bir madde okumadım.hani ahlaki deseniz gene anlaşılabilirde etik denince;)
  11. Tuğba CABİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SHAMROCK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
    Sınavı geçen arkadaşlar 354 TL sertifika ücreti yatırıyorlar.Aslında bu bile itiraz konusu;354 TL sertifika almak için biraz yüksek değil mi?Hangi mantıkla bu rakam talep ediliyor anlayamıyorum.
  12. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kurallar arasında aldığınız puan söylenmez diye bir madde okuyamazsınız zaten kuralları başlıklar halinde verir alt başlıkların yorumlanmasını sizden bekler yorum noktasında sıkıntınız var galiba düzeltilebilecek bir sorun ama ;)
  13. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hangi madde imiş o yorumlayamadığım merak ettim:)
  14. Erkan ERSOY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler bu bilgi nerede verildi acaba?
  15. ferit İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizin kaç puan
  16. HALİL LEVENT BAYRAM İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41387
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MAKKON MÜHENDİSLİK MAK.TİC.LTD.ŞTİ
    Arkadaşlar 5 soru iptal olmuş benim işime 3 tanesi yaramıştı , 67 doğrum vardı iptallerle tam 70 doğru oldu.
  17. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    genel olarak söylüyorum :)
  18. pharlapcik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ne zaman yatırmamız gerekiyor? Bundan sonra atmamız gereken adımlar neler, sertifikayı almadan çalışmaya başlayabilir miyiz? Bilen bir arkadaş bu konuda bilgilendirirse çok makbule geçer.
  19. seçmüh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Sertifika ücreti nereye yatırılıyor Hesap numarasını bilen var mı
  20. semanurtokgöz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok şükür bitti bu da :)