1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs 2013 sınav sonuçları hakkında...

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Mikail ERDAŞ tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Mikail ERDAŞ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  MEB
  Merhaba arkadaşlar.
  18 Mayıs 2013 İSG sınav sonuçlarına ulaşamıyorum. ÇSGB ve MEB'in duyurularında diğer sınavlar var ancak sadece bu tarihteki sınav yok.
  Milli Eğitim Uzmanlık belgelerini kayıt altına alıyor. Sertifika yerine sınav sonuç belgesi istiyorlar. Aldığımız puanları sisteme gireceklermiş.
  Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımı bekliyorum. Teşekkürler.