1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs 2013 sınav soruları ve tartışmaları-düşünceleriniz?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    olur elif hanım rahat olun ;)
  2. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    Fazla da takmayın kafaya ne de olsa bu işin sonu da bu yığılmayla bir iki yıla gelir
    . Artık o gün pazarda risk değerlendirmesi yapacak konuma geliriz :)
  3. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Net bilgiye ulaşanlar bizimle de paylaşın lütfen. Ne zaman belli olacakmış iptal oalcak sorular ve sonuçlar...
  4. birol sarı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu belirsizlik hepimizde ne büyük stres yaptı ya özellikle bizim gibi 69-70 arası olanlar
  5. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    arkadaşlar heycan iyidir, bizi hayata bağlar.heycan duyuyorsanız yaşıyorsunuz demektir.şu yaşanmaz dünyada...
  6. serakent İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    evet acaba ne zaman belli olcakmış bilgisi olan varmı ve de sınav sonucu bellı olunca eğer kazanırsak ne yapmamız gerekiyor ne şekilde işe başlicaz
  7. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    silikozis hastalığı tedavi edilebilen bir meslek hastalığıdır.
    Bu soruyu uzman doktor olan arkadaşıma sordum ne diyorsun diye
    "1. ve 2. evrelerde tedavi EDİLEBİLİR. Ancak 3. ve 4. evrelere geçtiyse tedavi edilemez"
    Niye bunu yazdım. Bu soruları yada yönetmelikleri hazırlayanlar 20-30sene öncesinin bilgileri ile hareket etmektense lütfen güncellesinler. Dünya dönüyor ve hızla değişiyor.
    Uyum sağlayalım lütfen.
  8. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    muhtemelen sınav sonuçlarının açıklanmasına birkaç gün kala iptal edilecek soruları açıklayacaklar.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Mayıs 2013 ---
    eski mevzuata göre veya eski bilimsel şartlara göre :) soruyu sormuştuk derlerse şaşırmayın.
  9. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Geçen sene iptal olan 2 soru için önceden bi açıklama yapılmamış. Bizim de öyle mi olur acaba? Sınav sonucunda mı görücez iptal olup olmadığını????
  10. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    16 gün sonra hepsi belli olacak ;)
  11. galip fatih alkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    açıklama yapılması yasal mevzuattır açıklama yapılmalı
  12. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    umarım 12 hazirandan önce hatalı soruların düzeltişmiş halini açıklarlar o zamana kadar beklemek saçmalık..
  13. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınav neden iptal oluyor ki anlamış değilim soru iptal olursa olsun,gerçi yakın tarih ağustos sınavı var sınavın tamamen iptal olması hayalden öteye didemez.
  14. Çağla Şekerci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav iptal olmazki.Kolaymı 35 bin insanı tekrar Ankaraya toplamak.
  15. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    merak etmeyin arkadaşlar sınav iptal olmaz.ne kadar çok soru iptal edilirse sınavı kazanan arkadaş sayısı o kadar artar.umarım böyle olur..
  16. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben sınav iptal olur demedim
    çok kolay bence neden zor olsun ki
    bu soruları hazırlayanlara da teşekkür edin tam olsun
  17. kadir işlek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sana katılıyorum soruları hazırlayanları da tebrik ediyorum
  18. Timuçin Günesen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    gimdes
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Mayıs 2013 ---
    hele bir nikotin sorusu vardı evlere şenlik,yani kelime oyununda Ali İhsan Varol bile bu kadar zıpır soru sormuyor sonrada Timuçin Hükümete kızıyor diyorlar nasıl kızmayayım arkadaş böyle komedi başka hangi ülkede var iktidara geldiklerinden beri sınav skandalları eksik olmuyor valla pes doğrusu benim oğlan bile bunlardan iyi soru hazırlar....
  19. sezginumt İSGforum Üyesi

Sınav iptal olmaz ama iptal olacak sorular var.. böyle bir durum da da birçok arkadaşımız geçeçek ve çok uzman demek herkezin kendini geliştirmesi demek . İşta ozaman iyi olan kazansın :)))..... bide bence uzmanlığın yararlarını uzun vade de yararını göreceğimize inanıyorum .. önce bir kaç uzmanın canı yanacak sonra düşük meblalara imzalar kalkacak . sonra herşey yoluna girecek diyorum ....
  20. yaşarsalur İSGforum Üyesi

kpss iptal oldu bu ülkede