1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs 2013 sınav soruları ve tartışmaları-düşünceleriniz?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. murat karagoz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar bu itiraz edilen soruların cevaplarını ne zman verecekelr
  2. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    arkadaşlar iptal edilecek sorular 3haziranda açıklanır sanırım.tahminime göre enaz 5 soru iptal olur.birçok arkadaşımızda mutlu olur inşallah.devletin bizlere ihtiyacı var;) değil mi?
  3. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şafak sayarken bu kadar heyecanlanmamıştım askerde :)
  4. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    GÜNLER NE KADAR ZOR OLSA DA GEÇMEYE MAHKUMDUR...
  5. Kübra ÖZMEN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    geniş anlamı varsa bilmem ama biz nükleer kimya laboratuvarında cep dozimetreleriyle günlük kaç mikroS aktivite aldığımızı ölçmek için kullanıyorduk.
  6. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bu ülkede Anayasa iptal olacak. zira açıklama aynen şu: "İki tane ayyaşın yaptığı yasa muteber oluyor da dinin emrettiği bir yasanın sizin için neden reddedilmesi gerekiyor" dedi. kimin dediğini bilin bakalım. Yani bu sınav falan, Nazım'ın da dediği gibi Laf-ı güzaf, benim canım kardeşim.
  7. ramazan akpınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    forumda beyadır gezinip ilgilenenlerdenip.çanakkale fizik mezunuyum üstüne açıktan iktisat bitirdim.30 yaşına doğru gidiyoruz hala bir işimiz olacak diye bekliyoruz.12. yüzyıllarda devletlerin gelişmişliği genç nufusuyla doğru orantılıydı.fakat şimdiki halde özellikle güzel türkiye'mizde genç nufus o kadar çok oyalanıyorki sanki kasıtlı yapılıyor anlamak mümkün değil.bu duruma sebep olanlara selamlar olsun.canları cehenneme...
  8. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    insanlar iş sahibi oluncaya kadar yaş 30 oluyor bazende geciyor.. sonra evlilik bu defa borctan anne baba olunamıyor. anne baba olmak artık 35 yaşlarında oluyor..
    hayatı zorlaştıran kader mi bizler mi anlamıyorum artık..
  9. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tayyip Erdoğan gençliğinde bir tane bira içseydi bugün Türkiye bambaşka olurdu. Çünkü bira içen adamın dinsiz olmadığını anlardı. Yılmaz ÖZDİL
  10. Betül Er İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar ben itiraz süresini kaçırdım ve itiraz dilekçemi gönderemedim. Olası bir durumda sorular iptal edilirse ben de dahil edilir miyim acaba ? Puanım 68 bu arada :(
  11. yaşarsalur İSGforum Üyesi

osmanlıda mustafalardan bırıde ıckı yasagı getırmıstı zamanında bu tayyıp osmanlıyı taklıt edıyor osmanlı guzelmıs evet ama bu zıhnıyetle degıl gercekden karsılarında ınanılan kısıler varmıs calan cırpan degıl gemıcıklerı olan ısvıcredekı bankalarda mılyon dolarları olan ınsanlar degılmıs ulkedekı calısan ınsanların elındekı paranın yarısından cogunu gerı alanlar yokmus
  12. oguzhanaksy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Soruların iptal edilmesi durumunda sadece başvuranlar değil herkes faydalanacaksıt yanı stres yapma :)
  13. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok sen kalırsın biz geçeriz :)
  14. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Bu sayfada siyaset konuşulmamalı diye düşünüyorum, eğer bir siyasi platform değilse... Herkesin bir fikri vardır, paylaşabilir yeri ise ama sınav konusundan uzaklaşmayalım arkadaşlar...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Mayıs 2013 ---
    Kimseyi savunmak da değil amacım. Yanlış anlaşılırsam en çok ona üzülürüm...
  15. umut zehir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    böyle beklenmez bu kapıda zaten 3 hazirana kadar..başka başlık açılsın da tartışsın..rahatlasın..kafa dağıtsın insanlar..her gün aynı şey yazılır mı buraya
  16. qwerty79 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Dünya Makina Mobilya Kesici Takım Sanayi ve İSG danışmanlık Hizmetleri
    Dozimetre adı üstünde "doz" ölçer. Ve kesinlikle gürültü yada radyasyon ölçer gibi sınıflandırmamak gerekir. Gürültü ölçen dozimetre de vardır, Radyasyon ölçende.
  17. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çağlar Polat bey in yaptığı yorumu beğenmeyeceksin o zaman
  18. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Yorumunu beğenmem, bu konudaki fikrimi beyan ediyor. Ben sadece konuşmanın yeri burası değil dedim.
  19. qwerty79 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Dünya Makina Mobilya Kesici Takım Sanayi ve İSG danışmanlık Hizmetleri

Dozimetre adı üstünde "doz" ölçer. Ve kesinlikle gürültü yada radyasyon ölçer gibi sınıflandırmamak gerekir. Gürültü ölçen dozimetre de vardır, Radyasyon ölçen de, Gaz yoğunluğu ölçen de. Aldığınız dozimetrenin özelliğine göre değişir.
  20. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Çağlar Polat Bey'e Bey diye hitap ederken bana "sen" şeklinde hitabınız da hiç hoş değil. Ayrıca koca insanlarız niye tam adınızla isim alıp konuşmaya katılmıyorsunuz? Böylece size de adınızla birlikte Bey diye hitap etmek daha kolay olmaz mı?