1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs 2013 sınav soruları ve tartışmaları-düşünceleriniz?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    sayın Emine Hilal Aksu hanımı destekliyor ve bu konudaki fikirlerine katılıyorum.siyaset siyaset arenasında yapılmalı..bizler ekmek peşindeyiz...
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Siyaset kürsümüz var orda konusalim.fakat ben siyaseti ve siyaset bilimini okuyalim takip edelim.duyduklarimiz degil okuduklarimizdir gercek olan.ve diyor siyaset topuz gibidir kisinin kendi basina vurur.bu memlekete hizmet etmek as olandir.
  3. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    burası hitap dersi verme yeri değil
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaslar lutfen birbirimizi sevelim ve hosgoruyu elden birakmayalim.saygi ve kalp kirmamak esas bizde aranizda en agresif ve kotunuz benim ben bile odum korkuyor bir arkasimi uzme dusuncesi.
  5. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Peki, istediğinize istediğiniz gibi hitap edin. Herkes kendini savunabilir. Bana bir şey demeyin yeter ki. Erkan Bey'i de dinleyerekten "susuyorum" :)
  6. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    burada herkez birbirini seviyor sadece tartışıyoruz abartmayalım kalp kırdıysak da özür dileriz
  7. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar sınav sonucu acıklama süreci zaten hepimizi geriyor ve cevremize de yeterince yansıtıyoruz. bizi anlayan sadece bizleriz emin olun, bu nedenle bir birimize sahıp çıkalım sevelim;)
  8. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Haklısınız.Eeeeee sorulardan haber alan var mı :) heyecan hat safhada
  9. Timuçin Günesen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    gimdes
    Bizim futbol takımlarına isg uzmanı olucan bedava maç seyredicen gerisi önemli değil..;)
  10. Ongun_OKAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    sürekli bir ramak kala formu hazırlaman gerekecek...:)
  11. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eeyyy 12 haziran tez gel artık, bitsin bu işkence :eek:
  12. Çağlar Polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    112767
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Canlar ne ben beyim ne de sultan sultan, ben siyaset yapmadım, ayrıca siyasette yapılabilir ki burası bir formdur, okulda siyaset yapma, uni de yapma, sokakta yapma orada yapma burada yapma nerede yapacağız ya da yapmayalım da olana bitene göz mü yumalım. Bakın, hepimiz geleceğin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olacağız, sanırım bunun ne demek olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz, bu bir rant değil bi sorumluluk bir anlayış bir kültür oluşturma işidir. yeri gelecek kendimizin ve asıl sorumlu olduğumuz işçilerin haklarını sağlıklarını korumak için alanlara çıkacağız aktif siyaset yapacağız, burası olmadı başka mercilere başvuracağız. Yani canlar, kısacası hitap falan bunlar değersiz şeyler, ben sadece olabilecekler üzerine bir yorum yazmıştım, konu dağılmış. sevgiler, saygılar efenim.
  13. iptal edilen sorular ne zamn acıklanır bilgisi olan var mı?
  14. Suat Zengin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    127209
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KALE OSGB
    3 haziran
  15. teşkkürler
  16. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sizin şahsi görüşünüzmü yoksa açıklama tarihi omu
  17. Suat Zengin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    127209
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KALE OSGB
    meb ve çsgb de açıklama tarihi
  18. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman

bu saymış oldularınız içinden ben cevap kağıdına göre doğru yapmış olduklarım iptal olursa bu benim sonucumu nasıl etkileyecek şimdi ben 75 alıyorum şimdi 70 in altınamı düşücem.siz geçecek duruma gelirken ben kalacakmıyım durum nasıl değişecek bilginiz var mı
  19. melis demir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

iptal edilecek olan sorular size eksi puan getirmeyecek, iptal edilecek soruları siz doğru yapmış olmanıza rağmen eğer bu sorular iptal edilirse sonucunuz değişmiyecek sadece herkez için + puan olucak, yani sizden bir götürüsü olmaz.
  20. yaşarsalur İSGforum Üyesi

laf oraya geldi iki kelime ettik diye siyaset mi yapmış olduk daha söyleneceklerin milyonda birini söylemedik herkes herseyin bilincinde zaten uyarmanız bile hoş değil burdaki insanlar yaşını başını almış sizin uyarınız sadece show oluyo gibi geldi iyi günler herkese