1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs 2013 sınav soruları ve tartışmaları-düşünceleriniz?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
  2. Çağrı Aydın Ayhan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    70in altında kalanlar iptal iptal diye bağırıyo o zaman bırakında herkese versinler sertifikayı bana kalırsa sınav sorularında yanlış 2yi geçmez.
  3. VEYSEL ÇETİN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba Çağrı bey,
    Aslına bakarsanız kimsenin iptal iptal diye bağırdığını ben düşünmüyorum.İnsanlar kurslara gidiyorlar,zamanlarını,paralarını harcıyorlar.
    Bilmiyorum sınav sorularına göz attınızmı ama bu kadar kötü hazırlanmış sınav soruları olamaz.
    Hatalı sorulmuş sınav soruları ile 67/68/69 ile kalan insanlara ben üzülürüm.

Saygılarımla

Veysel ÇETİN
  4. İlknur Fırat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kevser Hanım endişe etmeyin sizin yaptığınız doğru sorular iptal edilse bile sizi etkilemeyecek.Çünkü her iptal edilen soru doğru kabul edilecek.Sizin zararınıza olmayacak ama ben ve benim durumumda olan arkadaşlar için çok faydalı olacak .
    İyi Çalışmalar dileğimle ...
  5. seher çam İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    itiraz edende etmeyende sorular iptal olursa hekeze eklemir herkes dahil olur
  6. serakent İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ancak 3-4 iptal olur arkadaşlar bunlar;
    net olarak emniyet kemeri, birimsiz olan testere uzaklığı iptal soru diğerlerini bilemiyorum ama hocamız bunları kesin dedi
  7. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    En geç 10 gün içinde belli olur demiyormuydu MEB? Herhalde 10. günde açıklayacaklar itirazları...
  8. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    arkadaşlar inanın burada yazan sınırda olan çoğu arkadaş kazanacak buna eminim...hakkımızda hayırlısı olur inşaallah
  9. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    Uzman arkadaşlarım birbirimize destek olmalıyız.iş hayatında birbirimizi arayıp sormalı bilgilerimizi severek paylaşmalıyız.böylece hem kendimizi hemde ülkemizi geliştirme de yardımcı olmuş oluruz.
  10. İlknur Fırat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bu sessiz bekleyiş çok sinir bozucu,kendimi idam sehpasındaki mahkum gibi hissediyorum asılacakmıyım, yoksa asılmayacakmıyım?Tekrar sınava girmek düşüncesi bile sinirlerimi bozdu .
    Sadece düşüncelerimi yazdım affınıza sığınarak.
    Saygılarımla.
  11. Çağrı Aydın Ayhan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Birim önemli ama sorunun iptal edilmesini gerektirmiyor bence her aklı başında insan onun 100m veya 100mm olmadığını anlar.
    Bence sabah 6 akşam 20 gibi bi soru vardı o iptal olursa olur.
  12. yaşarsalur İSGforum Üyesi

peki haklısın diyelim o zaman bazı sorularda geçmişte düzenlenen sınavlarda 0,1 cm2 ve 0,1 cm3 koyuyolarsa sıklara bu sınava aykırı o zaman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 30 Mayıs 2013 ---
    80 cm ile 80 mm cok farklı sey 80 mm de 8 cm esit oldugu ıcın 8 cm de olabılır yukseklık umarım anlatabıldım
  13. Çağrı Aydın Ayhan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BELKİ DOĞRU OLABİLİR.
  14. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Bugün açıklanmıyor mu iptal olacak sorular? Ben henüz birşey göremedim :(
  15. Bilal Gezgin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    29683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KOLİN İnşaat A.Ş
    henüz bir duyuru yok, bugün 13. gün. Değerlendirenler de işini son güne bırakan bir milletin çocukları sonuçta ;) şaşırmamak gerek.
  16. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    MEMUR İŞİ..MESAİ YENİ BAŞLADI DAHA..CEVAPLARDA ÖĞLEDEN SONRA YAYINLANMIŞTI...BEKLEYELİM ÖĞLEYE KADAR...
  17. Timuçin Günesen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    gimdes
    Türk'ün işi son gündür, yumurta gelecek ondan sonra yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz....
  18. evrim gümüşkemer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19881
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    K.Maraş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
    arkadaslar ıptal olan sorular acıklanırsa nerede ackılanıyor
  19. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hatırladığım kadarıyla 69 doğrum var.Umarım bir kaç soru iptal edilir de sınava tekrar girmek zorunda kalmayız
  20. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar sınav sonuçları ne zaman açıklanır, bugün açıklanacaktı sözde :?
    ve başarılı olursak belgemizi ne zaman alırız?