1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs 2013 sınav soruları ve tartışmaları-düşünceleriniz?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Zeynep S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  2. akın dingil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    5 soru iptal olmuş.. +2 geldi.. buna da şükür :) sanırım 74 ile geçiyorummmmm
  4. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  5. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    evet aslında ummadığım sorular iptal olmş.. o da ilginç o_O
  6. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    işyeri hekimi sorusu-ce sorusu bunları kesin iptal olarak bekliyordum hayırlısı olsun hatırlayamadığım sorular var hala off :(
  7. akın dingil İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ce işaretli ürün sorusunun iptal olmaması utanç vericidir. sen meb olacaksın ve ''ürüne'' yazman gerekirken ''ürünü'' yazarak yazım yanlışı yapacaksın ve şıkkı anlam olarak değiştirip bozacaksın sonrada soruyu iptal etmeyeceksin. tam bir skandal.
  8. 041228038 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aynen 3 dogru 2 yalnış
  9. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence CE sorusu iptal olur diye düşünüyordum yazık...
  10. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    sakin olalım... 1 hatfya da kesin sonuçlar açıklanıyor... inşallah hepimiz geçicez
  11. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    valla olamiyorum emine hilal hanım :) 5 de 5 yapsak tamam kesin aldık belgeyi diyecektim ama 73 hesaplıyorum ya emin olamadığım 4 soru varsa diyorum :) 12 haziranı bekle şimdi puff
  12. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    73 güzel puan. rahat olun çağlar bey bence geçeceksiniz... :)
  13. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    5 sorudan 4 nü doğru yapmışım.+1 faydası olmuş...buna da şükür...sevgili uzman arkadaşlarım..hepinizi seviyorum.inşallah herkes umduğunu bulmuştur...
  14. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bizde seni seviyoruz..:)
  15. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkürler umut verdiğiniz için 70 olsun benim olsun fazlasını vermeye razıyım :D
  16. zzabrii İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ardaşlar iptal edilen sorular umarım herkesin işine yaramıştır. Benim önemle sormak istediğim bir soru var.
    Kursumu aradım iptal edilen sorularla ilgili. Bana iptal edilen her soru karşılığında 1 doğru sayılacak demedi.
    Örneğin 5 soru iptal oldu. 100 : 95 = 1.0526... kalan her soru için çarpım katsayısı... bu beş soruyu düşüp yine 100 üzerinden bi değerlendirme yapılacak falan dedi. Ben 32 yanlış hesapladım. Şuanki iptallere göre 3 soru işime yarıyor. 2 soruyu zaten doğru diye işaretlemişim.Her iptal sorusu otomatik olarak 1 doğru anlşamına geliyorsa sorun yok. 71 alıyorum... diğer bana anlatılan uygulanırsa 32 yanlışın 3 tanesini düşersem 29 yanlışım yapıyo.. 29 X 1.0526 = 30.526... falan yapıyo..... ki 70 in altında kalıyorum... Biraz uzun anlatmak zorunda kaldım ama kafamı çok karıştırdılar... Kesin bilgi ile yardımcı olabilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim...
  17. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

daha önceki hiçbir sınav sisteminde böyle birsey duymadım bundada olacağını sanmıyorum. herkesin doğru kabul edilecek benim görüşüm bu şekilde..
  18. Selçuk Allı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Benim gittigim kurs Ankaradaydi ve bakanlikdan emekli mufettisler ders veriyordu. Onlar bize iptal edilen sorular herkes icin dogru kabul edilir demislerdi.... bu arada bana da 5 sorudan 2 tane isabet etti :) iptaller benide sasirtti aslinda ama sanirim 70 olacak yinde sonucu gormeden belgeyi almadan emin olamiyorum herkes icin hayirli olur insallah kimsenin emegi karsiliksiz kalmaz.
  19. Zeynep S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bana neden sinirlendin ki :( başvuru yaptığım 3 sorunun 2 si iptal olmuş diğeri de gürültü sorusu idi.
  20. Zeynep S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iptaller doğru sayılıyor değil mi arkadaşlar?