1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs sınavı mahkeme açmak için yapılacaklar

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Çağlar Karabıyık tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    KIVANÇ BEYDEN ALINTI....ŞUANA KADAR 7 KİŞİ OLMUŞ SAYI ARTMAZSA DAVA AÇILMAYACAK PARALAR İADE EDİLECEK..

Arkadaşlar,

Az önce avukat ile konuştum. İtirazlarımızın netleşmesi gerektiğini, itirazlarımıza alınan kuvvetli ihtimal olumsuz cevaplardan sonra avukatımıza bir veya bir kaç kişi vekalet vererek dava sürecinin başlayabileceğini belirtti.
    İtirazlarımız netleşene dek kişi başı 300 tl olan avukatlık ve masraf ücreti toplamamız şart oldu. zaman kaybetmemiz açısından ve ayrıca avukat parayı almadan başlamayacağını da açıkca söyledi. Aşağıda avukatımızın iletişim bilgilerini ve kendimin banka hesap numaramı ( paranın toplanması ile alakalı mantıklı fikirleri olanlar belirtebilir, ben avukatın hesap numarasını verecektim ama avukat o kadar kişiyi takip edemeyeceğini belirtti ve benim toplamamı istedi. ) veriyorum.

Özelden bana ulaşarak destek veren arkadaşlar hesaba paranızı yatırdıkta sonra beni 535 878 87 24 no lu telefonumdan arayarak mutlaka ve mutlaka paranın yattığına dair teyid alın bende kaydımı ona göre tutayım. 20 kişiden fazla katılım olursa fazla para paylaştırılarak tüm katılımcıların hesabına eft masrafı kesilerek tarafımdan iade edilecektir. Korktuğum şey olursa arada parayı yatırmayanlar çıkar ve süreç iptal olursa yine aynı şekilde paralarınız eft masrafı kesilerek tarafımdan iade edilecektir.

AVUKAT İLETİŞİM

Avukat : Mustafa KAÇAROĞLU ( eski isgder dernek avukatı )
    GSM : XXXXXXXXXX(NUMARAYI ÖZELDEN ATARIM)

BANKA HESAP NUMARAM

ALICI : ATİLLA KÜÇÜK
    BANKA : İŞ BANKASI
    ANKARA OSTİM ŞUBESİ
    şube kodu : 4259
    hesap numarası : 0141007
  2. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    vay be kimse oralı değil nerde bu sınırda kalanlar sanırım agustos sınavından geçme garantisi aldınız :D varsa oyle bir garanti bende alayım uğraşmayayım yada tekrar kursa gidip hem zaman hem maddi kayıp 300 liradan daha az :D ya da sizin yerinize başkaları para yatırıp nasıl olsa dava açarlar mı diyorsunuz ya da başka birsey söyleyin bilelim :D
  3. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çağlar sende mahkeme ile alacağımız kesin olur mu .bilgi verir misin
  4. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evet kesin sence değilmi ki hatalı iptal olması gereken çok soru var.. Ayrıca daha önce emsali var
  5. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    güncellllll