1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

18 mayıs sınavını kazanan arkadaşlar belgeleriniz geldimi

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve nursevim çalıklı tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. nursevim çalıklı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    uşak belediyesi (taşeron firma elemanı)
    benim belgem teslim edildi görülüyor fakat elime geçmedi sizinkiler geldimi
  2. özgür bak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Günaydın Nursevim hanım henüz gelmedi
  3. Dilek dipsel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim belgem de gelmedi, bekliyorum.
  4. Enes Delioğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİR OSGB
    1 ay daha sürer bu iş
  5. krdlnnn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hayır gelmedi, ama çalışmak istenirse isg sertifika numaraları kullanılabiliyor diye biliyorum . C sınıfı uzmanı olarak tehlikeli ve az tehlikeli yerlerde çalışmak istersek ( kimyagerim, boya sektöründe 4 yıl çalışmıştım ) şu an sözleşme yapabiliyor muyuz , bu durum isg katipte görünüyormu ? Yardımcı olursanız sevinirim
  6. cinan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    E-devlet uygulamasına https://www.turkiye.gov.tr/‎ adresinden girerek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı hizmetlerinden isg-katip uygulamasına giriş yapılabiliyor.sertifikanız onaylanmışsa hizmete giriş yapabilirsiniz..
  7. krdlnnn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şu an bu link hizmet dışı görünüyor
  8. cinan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bir daha denerseniz google a e-devlet araması yaparak çıkan sonuçtan bi bakın derim ;çalışıyor
  9. Sevile Dönmezer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13531
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BIGBLUE
    Günaydın. Benim de belgem gelmedi henüz. Dün kursu aradım bayramdan önce elimize geçer dediler, bekliyoruz bakalım.
  10. Mehmet Akın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67025
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    e devlet ten sertifika numarası ile dün çalışmamı başlattım.
    Sertifika nasıl olsa gelir önemli olan sistemde görünmesi.
    Siz sisteme bakın numaranız görünüyor mu?
  11. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    teslim edildi yazan yerde numarada görünüyor. direk isg katip ten buna bakabilirsinz ve sözleşmede yapılabiliyor skıntı yok yani belgenin olması şart değil sözleşme yapman için
  12. Enes Delioğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİR OSGB
    Geldi
  13. Erkan ERSOY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benimde geldi, kurstaymış daha almadım.