1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs sınavında iptal edilsin dediğiniz sorular ?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Cihan Yılmaz tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. sınav iptal olur? yönetmelik? :)
  2. n mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Metro Cash&Carry
    doğru diyosun :) bakalım bekleyim sonuç ne olur emin olamıyorum, okadar çok kafa yormuşumki bazı soralara ne işaretledim hatırlıyamadıklarım var
  3. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

ağustos ayındaki sınav derken sınavı önemi aldılar?
  4. Ahmet Elbistanlı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Güzel bir itiraz olmuş. Bende bugün aras kargo "günaydın" hizmetiyle 7 soru gonderdim. Umarım sadece internet ortamında kalmıyordur bu yazılanlar.
    Yoksa aynı çileyi maddi manevi bir daha çekeceğiz ve muhtamelen çilenin sonunda ağustostaki sınavın sorularınında anlamları kayık, çelişkili, akasya durağı senaristlerini aratacak sorular olacaktır.
  5. daktuylu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    EVET BU AÇIDAN BAKILIRSA DOĞRU OLABİLİR .
  6. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    1) A Kitapçığı/Soru_3

D seçeneğinin doğru olduğu yönünde Avrupa Birliği direktiflerinin ülkemizde uygulanmak olduğu örnek gösterilebilir. D şıkkında uygulanabilir yazdığı için kesin yanlış denilemez. Uygulanabilir yerine uygulanır kullanılsaydı D şıkkını yanlış kabul edebilirdik
  7. daktuylu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    KESİNLİKLE HATALI BENDE İTİRAZ ETTİM
  8. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    kasıma gelene kadar ağustosta da bir sınav var
  9. emrah koç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    inş itiraz eden çoktur yoksa bi iki itirazı dikkate almazlar
  10. CEM TAKTAKOĞLU İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46778
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İLİM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ
    Arkadaşlar soru iptali için son gün nyarın. İptal başvurumu yaptım. İptalini istediğim soruları ve yasal dayanağa bağlı dilekçemi yazdım.İptalini istediğim sorularım ayrıntılı olarak dayanğı ile neden cevabının değişmesi gerektiği veya neden sorunun cevabının olmadığını açıkladım. Sizlerde yarın Çarşamba günü son gün lütfen destek olun. Dilekçenizi yazınız.
  11. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    yeni çıkan bir yönetmelikte 3 yılda 2 sınava girme gibi bir şey hatırlıyorum, bulduğum zaman ilgili yönetmeliği yazacağım.
  12. CEM TAKTAKOĞLU İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46778
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İLİM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ
    Arkadaşlar soru iptali için son gün nyarın. İptal başvurumu yaptım. İptalini istediğim soruları ve yasal dayanağa bağlı dilekçemi yazdım.İptalini istediğim sorularım ayrıntılı olarak dayanğı ile neden cevabının değişmesi gerektiği veya neden sorunun cevabının olmadığını açıkladım. Sizlerde yarın Çarşamba günü son gün lütfen destek olun. Dilekçenizi yazınız. Sizlerden çok rica ediyorum benim gibi işsiz gençlerin tek umudu bu sınav lütfen dilekçenizi gönderiniz.
  13. handan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

gııtıgım egıtım kurumundakı ış mufettıslerı bu sekılde bır duzeltme yapmıs benım bır bılgım yok bu sekılde ıtıraz uygundur dedıler.hayırlısı artık..
  14. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    SORU 2: HATALI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM işyeri hekimliği hizmetlerinin temel uygulamaları arasında DEĞİLDİR? DEMİŞ cevapta iyileştirici yanlış çünkü hekimin görevi tesbit ve koruyucudur iyileştirme hastaneler tıp merkezleri yapar.Sizin dediğiniz D şıkkı ise doğrudur bu yönde çalışması var.
  15. Fatih Kartay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok ben yollamadım da alıntı yaptığım arkadaşın itiraz sorusu 2. soru hatalı değil boşuna bence itiraz eder gayet acık soru.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 21 Mayıs 2013 ---
    ayrıca 3. soruyada baktım oda doğru yanlış değil bence arkadaşın deği B şıkkını tam anlayamamış.Yani kocası iş yüzünden kanser olan bir eşin sağlı hem manevi hemde maddi olumsuzluklardan dolayı ciddi sorunlar elbette ki yapabilir.
  16. handan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

kayhan bey bunu benım egıtım kurumum duzenlemıs bence bunlar kesın gozukuyor. herkesın para yatırması gerıkırmı bırkac kısı ıtıraz yapınca yeterlı olmuyor mu ben anlamadım zamnda kalmadı.
  17. huriyekaragoz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaslar iptal olan soru olursa bunu ne zaman aciklarlar? Arkadasim 6 ay dedi eger oyle olursa zaten agustos sinavina girmis cikmis olucaz bilgisi olan var mi ?
    Arkadaslar iptal olan soru olursa bunu ne zaman aciklarlar? Arkadasim 6 ay dedi eger oyle olursa zaten agustos sinavina girmis cikmis olucaz bilgisi olan var mi ?
  18. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    en kısa zamanda belli olur
    6 ay falan diye duymadım ben en gec 15 içersinde belli olur dediler
  19. huriyekaragoz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tamam tesekkurler zaten 6ay olsaydi bos yere itiraz dilekcesi gondermis oluruz.