1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayıs sınav için duyuru / meb / 16 mayıs 2013

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 16 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyuruayrinti.asp?ID=10260&exres=txt&u_trace=0

  İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Girecek Adayların Dikkatine

  İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı Sınavına girmek için Millî Eğitim Bakanlığı üzerinden başvuru yapmış ancak; almış oldukları sınav giriş belgelerinde fotoğrafları bulunmayan veya düzgün olarak çıkmayan adayların giriş belgelerine son altı ay içinde çekilmiş fotoğraflarını yapıştırarak sınava katılmaları mümkündür.
  Adayların sınava girebilmeleri amacıyla mutlaka geçerli kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet) ve sınav giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.