1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayis kazananlarin sertifika numaralari belli oldu

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve ufuk keskin tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Özlem Kocaman İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  2. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Var.. "Buraya tıklayınız" yazan kısma tıkladığınızda önünüze 4 seçenek gelecek, bunlardan birisi kimlik kartı ile giriş..
  3. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    yok maalesef e devlet sifreniz olması lazım. baska türlü mobil imza da olur ama odaha karısık ptt yakınsa kosun:D
  4. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Rica ederim.. Kullanıcı bilgilerinden bakabiliyorsunuz ona da.. Hayırlı olsun hepimize ;)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Haziran 2013 ---

Hayır Fatma Hanım, İSG Havuzunda ismim yok..

T.C. Kimlik Kartı sekmesinden yapılamıyor mu? Ben hiç denemedim, yanlış bilgilendirmiş olmayayım Mustafa Bey'i..?
  5. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    neyse yaa o kadar belli olduya bunada şükür :) havuza henüz eklenmemişiz demekki...
  6. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu

3-4 secenek var ama e devlet sifresi haricindekiler pek kolay yontemler degil.

mobil imza var onun icinde aylık bi ücret ödemeniz gerekli sürekli. yada kimliginizi koyup tanıttıgınız bir cihaz varonuda bilgisayara baglamnız gerekiyor.

dediim gibi en kolay çözüm e-devlet sifresi ptt den anında veriyorlar. tc kimlk ile direk girebilme şansınız yok.
  7. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Anladım ne demek istediğinizi ama benim için en kolay yöntem mobil imza idi, onu kullandım zaten.. (Çevre Mühendisi ve Çevre Görevlisi olduğum için kullandığım bir mobil imzam var;) zaten e-devlet şifremi de hatırlamıyorum:) )
  8. İrem Bengisu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    "Sisteme giriş yetkiniz yok. Talebiniz kayıt altına alındı. 3 gün sonra tekrar deneyiniz." diyor :(
  9. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    oda dogru kisiye göre degisiyor tabi en kolayı :)
    ama cok az insnda var mobil imzada bizim e vede ptt yakın oldugu icin o kolayıma gelmisti :D
    siz daha uzman olmamıssınız ozaman. ilk sayfada bireysel uzman girişi diye yazması lazım.
  10. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    belge hazırlama tarihi 12.06.2013, sırayla sisteme giriş yapılıyor olabilir ben de e-imza ile girdim.
  11. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    basvuru asamasında sertifika teslim edildi diyo sertifikalrı egitim kurumlarına teslşm ediyolar degilmi??ben mı yanlış anladım yoksa
  12. nursevim çalıklı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    uşak belediyesi (taşeron firma elemanı)
    e devlet şifremi unuttum iyimi
  13. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Evet Saadet Hanım, eğitim kurumuna teslim ediliyor. Hatta az önce ben kendi eğitim kurumum ile görüştüm, belgenin henüz kendilerine ulaşmadığını ama ulaştığında haber vereceklerini söylediler.
  14. Saadet Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim Fatma hanım
    bunun üstüne bakanlık birde iptali söz konusu olan maddelerin degiştirilmesini kabul etmese ne güzel olur...
  15. mustafa kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende devlet şifresi aldım fatma gük es hanım evt görüyorum :)
  16. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Bir ara kayboldunuz, e-devlet şifresi mi aldınız o arada? :) Şifreniz de belgeniz de hayırlı olsun madem Mustafa Bey.. :)
  17. mustafa kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  18. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ilk mesaja ekleseydınız e-devletten çsgb isgkatipe girilip bakılacak diye :)
  19. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  20. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Konuyu açan arkadaştan rica etmemiz lazım onu, ya da sitedeki yönetici arkadaşlar yapabilir, ya da konunun tamamını okuyup ilk gördüğünüz linke tıklayacaksınız :)