1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

18 mayis kazananlarin sertifika numaralari belli oldu

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve ufuk keskin tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yöneticilerden online mevcut gereğini görürlerse yaparlar :)
  2. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayırlı olsun herkese
  3. Bervan KAHYAOĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ya bana da aynen bu çıkıyo aama zaten 3 gün önce de denemiştim yine bu çıkmıştı :( başka öğrenebileceiğimiz bir yer yok mu acaba :/
  4. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Bu şekilde.
  5. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    illa ptt ye sürükleyecekler bizi hiç rahat bir şey yok
  6. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    PTT'ye uğrayın arkadaşlar,sakinse 2 dakikada veriyorlar şifreyi.Sınavı kazanmak için harcadığımız bu kadar çabadan sonra şifre almak çok kolay geldi.Hem bu şifreyi alarak e-devletten faydalı birçok bilgiye erişebiliyorsunuz.Herkese kazasız işler dilerim.
  7. Bervan KAHYAOĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yaa benim neden sistemi kullanmaya yetkim yok arkadaşlar bilen birileri yardımcı olabilir mi acaba?? 3 gün içinde deneyin demesinin sebebi daha belgemi incelememiş olmaları mı belgelerimin bakanlığa gittiğini biliyorum çünkü??
  8. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    daha sisteme girmemislerdir seninkini biraz daha bekle
  9. pelin deniz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    peki şimdi sertifika numaramız belli olduğuna göre sözleşme imzalayıp imza yetkimizi kullanabilir miyiz? sertifikanın gelmesini beklemeye gerek var mı?
  10. idil okan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    evet ben de bu konuyu merak ediyorum.
  11. ufuk keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57661
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İKİ EYLÜL OSGB
    Sevgili arkadaşlar ben evraklarımı çok erken teslim ettim kursa ve onların hızlı bir şekilde Ankara'ya götürmelerini sağladım . Kendini göremeyen arkadaşlar kurs ile irtibata geçsin derim. Kursun tesliminden 8 gün sonra İsg Katip te İSG PROFESYONELİ diye tanımlandı.link isteyen arkadaşlar lütfen ama bi zahmet Google a İSG katip yazıverin. Ayrıca edevlet şifresi olmadan işlem yapamazsınız. PTT şubelerinden ilk alana 2 tl unutana 4 tl ye veriyorlar.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2013 ---
    Herşeyi yapabilirsin artık hayırlı olsun
  12. Oytun Pakyurek Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    e-devlet sifremle girdigim izleme programinda kaydim cikiyor ama havuza kendimi kaydedemiyorum. tc kimlik no'mla beraber programda mevcut tum numaralari girdim. ancak havuza kaydimi yapamadim.
  13. Aynı sorun bendede var :/
  14. mustafa kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok önemli değil havuzda olup olmamanız...fakat bir kaç gün bekleyin sistem kaydınızı alır
  15. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Peki arkadaşlar şu aşamadan sonra işyerleri ile sözleşme yapabilirmiyiz?:cool::) sertifika no falan hepsi belli,e-devletten gözüküyor hepsi
  16. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet yapabilirmişiz.kursu aradım.Artık TAM bir iş güvenliği uzmanı olduk.hayırlısı olsun:)
  17. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    merhaba,
    listede adımı göremedim,havuza eklemek için tıkladığımda tc kimlik ve belge no(sertifika no)!! girişlerini yapıyorum,kayıt bulunamadı uyarısı çıkıyor.
    Sanırım liste hafta bir güncelleniyor,gelecek hafta tekrar bakmam yeterli olacak mı? yapacağım bir şey varsa paylaşmanızı rica ederim.

Teşekkürler
  18. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Tam bir c sınıfı iş güvenliği uzmanı arkadaşları kutluyorum. :)
  19. Mahmut Tuncer Bingöl İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende de Aynı sorun var
  20. Emir Karaosmanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17439
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sertifika numaralarımız artık belli oldu herkese başarılar dilerim.