1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

2 bin 600 köy danışmanı alınacak

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 22 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Tarım danışmanı sayısı 10 bini bulacak

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker 2 bin 600 personel alacaklarını söyledi. Seçim bölgesi Diyarbakır'da açılışlara katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, köylerde tarım danışmanlığı yapmak üzere 2 bin 600 veteriner hekim, gıda mühendisi, ziraat mühendisi ve su ürünleri mühendisi alımı yapacaklarını söyledi. Daha önce 7 bin 500 teknik personelin alındığını hatırlatan Bakan Eker, yeni alacakları personel ile birlikte tarım danışmanı sayısının 10 bini bulacağını söyledi. Aday mühendislerin 27-31 Aralık tarihlerinde başvuru yapmaları gerekiyor. Personel KPSS'de aldıkları puana göre yerleştirilecek.

  [​IMG]

  http://ekonomi.haberturk.com/para/haber/805410-2-bin-600-koy-danismani-alinacak