1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2 farklı sahada çalışan personel

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Gizem Bir tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Gizem Bir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Çok tehlikeli bir işyerinde aynı işverenin sahip olduğu başka bir şirketin (az tehlikeli sınıf)personeli de belli zamanlarda çalışıyorsa ,örnek ;öğretim üyesi -üniversite personeli -aktif sahada da çalışması gerekiyor ,bu durumda o personel için eğitim ,muayene vs nasıl olmalıdır?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  herkes gibi..-.-.sahaya bu kişiler iş giriş ve oryantasyon eğitimi almadan
  sağlık muayenesi ve Raporu olmadan
  KKD leri olmadan
  sahada çalıştırılamaz ve takılamaz bile.
 3. Gizem Bir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tskler,bunların işe giriş /periyodik muayeneleri,eğitimleri bağlı olduğu işyeri hekimi ve uzmanı tarafından verilmesi uygun mudur yoksa çalıştıkları sahadakilerce mi takip edilmeli
 4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  işveren vekili beyaz yaka personeli isg bilgilendirme iş giriş oryantasyon eğitimini verip kayıt altına alabilir,uzmanda verebilir ve periyodik muayene içinde hekim olmalı tabi.