1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2.isgforum istanbul paneli gerçekleşti

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

2.ISGforum İSTANBUL PANELİ Gerçekleşti
Başlangıç Tarihi: Sep 29, 2013 12:00 PM
Bitiş Tarihi: Sep 29, 2013 06:00 PM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
BEYOĞLU BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ
Asmalı Mescit Mh. Meşrutiyet Caddesi No:127, 34420 İstanbul
Beyoğlu/İstanbul 34420

Gönderen: Tuğba Coşkun

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhaba,
    Cumartesi günü düzenlediğimiz isgforumİSTANBUL PANELİ mize yaklaşık 67 kişi katılmış olup,online olarak 36 kişi katılmıştır.Panel ile ilgili geri dönüşler gerek yapılan anketler gerekse sözel geri dönüşler olumlu olup, devamı talep edilmektedir.Destek veren tüm arkadaşlara, buradan duyuruyu görüp gönüllü destek vermek isteyip bizi yanlız bırakmayan Fatih Kartay a, teşekkür ediyorum.

Amatör ruhla ve büyük özveri ile çıktığımız bu yolda çalışmalarımız devam edecektir.Burada amaç bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve sürekli değişen ve gelişen meslekte bize ışık tutacak kişilere ulaşabilmek,kendimizi sürekli geliştirmektir.
    Panel ile ilgili fotoğraflar yüklenecek ve bildiri hazırlanacak olup,sizlerle paylaşılacaktır.

Bizi izlemeye devam edin :)
  2. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    10787[/ATTACH] DSC_0890.JPG

Ekli Dosyalar:

3. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hat Boru
    Tebrikler Tuğba Hanım
  4. Mesut Karakuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben uzaktan izledim faydalı oldu, teşekkürler... Sunumlara ne zaman ulaşabileceğiz
  5. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bence konuşmacılar, katılımcılardan öğrendi :)
    Bilgi akış ters tarafa oldu yani
    :D :D :D
    Ama tabi Tuğba Hanımı, girişimciliği ve cesareti için tebrik ediyorum.
  6. Mesut Karakuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Valla uygulama anlamında baş müfettiş ve A sınıfı sonra SGK uzmanınında bir şeyler öğrendim. Avukatların söylemlerini dikkate almadım. Sonra sözleşmeler konusunda bilgi edindim vb
  7. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    geneli için diyemeyiz onu Murat bey,
    ama haklarını vermek lazım bir fiil çalıştılar,olayın bu tarafından bakmak lazım.

Bildiri olarak hazırlıyorum,bu hafta bitmiş olur yayınlarım.
  8. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Doğrudur.
    O zaman ben tam orasını izlemiş olabilirim.
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Bu isgforum olarak son etkinliğim arkadaşlar, bundan sonra burada etkinlik bazında bir çalışma yapmayacağımı belirtmek istiyorum.
    Bildiri ve diğer etkinliklerimin duyurularını da www.tugbacoskun.com.tr sitesinden bildireceğim.
  10. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhabalar,
    İstanbul panelimize ait videoları, panelistlerimizin sunumlarını ve örnek niteliğinde avukat,sgk danışmanı ile ortaklaşa hazırladığımız iş güvenliği uzmanlık sözleşmesini aşağıdaki linke tıklayarak bulabilirsiniz.

http://www.tugbacoskun.com.tr/index.php/portal/dosya-alan.html
  12. Ali Türk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Online seyrettik paneli. Değişik bir uygulama olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederim
  13. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Panel ve Yöneticilerimiz..Nurdan Hanım ve Tuğba Hanım..

20130928_113010.jpg
    20130928_112926.jpg