1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2 mart 2014 isgforum.net konya buluşması

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

?

KATILMAYI DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ?

1. EVET

32,3%
  2. HAYIR

38,7%
  3. BELKİ

29,0%
  1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Arkadaşlar. Lütfen ulaşımı sorun etmeyiniz. Bakın Konya belki de ulaşımı en kolay olan şehirlerdendir.
    Bence bu toplantı için Konya'ya gidilir, etliekmek, fırın kebabı ve tirit yenilir...
  2. Şevket CANLI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    serbest
    Konyada denetimim vardi denk getirmeye calisacam.
  3. tatanka İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Şubat 2014 ---
    Fatma Hanım Merhabalar;
    Konya buluşması faaliyetizin detaylarını belirtebilir misiniz?
  4. Fatma abla cok kotusunn ben ankaradayken yapsaydiniz ordan gelirdim ki :((
  5. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    etkinlik ve toplantı her zaman iyidir. Umarım verimli geçer..
  6. eda kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26388
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben Alanyada yaşıyorum 2 çocuğum olduğu için gelemiyorum ama gelmeyi çook isterdim ama kalbim sizlerle ... Gelebilmek için elimden geleni yapacağım . Hepinize İyi Günler...
  7. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    uzun bir aradan sonra sizlerden özür dileyerek merhaba diyorum.yoğunluktan dolayı yeterli alakada bulunamadığımdan ötürü....
    arkadaşlar malum tanışma toplantımız yaklaşmakta burada geleceğine dair evet diyen arkadaşların samimiyetlerine güveniyorum:)bu başlığı ve diğer nasıl yapalım başlığını takip edenler hatırlayacaklardır toplantının muhteviyatı konusunda çeşitli konuşmacılar davet edilmeli düşüncesinde idim.
    bugün sizlere anlatacağım olay bu düşünce ile hareket etmemden dolayıdır.
    bundan yaklaşık bir ay evvel ilimizde olan çalışma ve işkur il müdürün ulaşmaya çalıştım toplantımıza davet edip konuşmacı olması konusunda ricacı olmuştum ve malesef kendisine ulaşamayıp şube müdürüne arzuhal etmiştim.şube müdürü bana bu konuda kendisine ileteceğini yakınen ilgileneceği konusunda sözler vermişti.sözünü tuttuda iletmiş......geçenlerde tekrar ziyaretlerine gittim yine müdür beye ulaşmak pek mümkün olmadı ve yine şube müdürü hanımefendi ile görüştüm. sözünü tutmuş ve iletmiş .müdür bey çok sıcak bakmamış davetimize neden diye sorduğumda hiç bir resmi sıfatımızın olmamasından dolayı imiş(firma dernek vs. )dedim eğer sorun herhangi bir firma nın adı ise envai çeşit isimle gelirim buraya ama biz sivil olsun reklam koksun istemediğimiz için samimi olarak gerçekleecek bir toplantı olacağından bahsettim.yinede olmaz düşüncesinde imiş.o zaman dedim kurumu temsilen bir konuşmacı gönderin yok onada sıcak bakmadılar ulaşılmaz makam insanları....açıkçası derin hayal kırıklığı içerisindeyim ve kendi ilime bu durumu yakıştıramamakla birlikte kınıyorum.ve olayı sizin takdirinize bırakıyorum..
  8. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Ben konu ile ilgili BİMER'e bir dilekçe yazmak isterim.
    En azından bu şehirdeki temsilcilerine dikkat ederler.
    Eğer sizin için sakıncası yoksa tabi @Fatma Kocaer hanım.
    Bu saatten sonra zaten isteksiz olacaktır. Gelmesin de ama en azından bu işi isteyerek yapmak, birşeyler öğrenmek isteyen insanların da şevkini kimsenin kırmaya hakkı olmadığını, bunu da bir şekilde dile getirmeyi isterim. Ne dersiniz?
  9. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Fatma hanım salla gitsin onları. Biz bize yeteriz emin olunki mevzuat vb. şeylerde onlara fazlada ihtiyacımız yok.
  10. eda kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26388
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fatma Hn. canınızı sıkacak bişey yok ... siz gerekeni yapmışsınız gerisi onlara kalmış. Boşverin gitsin .. Murat Beyinde dediği gibi biz bize yeteriz..(her ne kadar gelemesemde kalbim sizinle :)
  11. pnryncn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    siteye önceden üye olmuştum ama çok nadir giriyordum bugünden itibaren biraz daha fazlalaşacak sanırım mayıs sınavına hazırlandığım için...ve burdaki konya buluşmasını gördüm bende konyadayım buluşmanın tam içeriğini sorabilir miyim?
  12. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ilimizde iş güvenliği uzmanları olarak tanışma toplantısıdır.mesleki dayanışmanın geliştirimesi ve ortak proplemler konusunda bir birliktelik elde etmek maksadı ile düzenlenmiştir.herhangi br firma ,kurum veya örgüt ile alakamız yoktur.sadece isgforum adına düzenlenmiştir.toplantıda çay ve kuru pastamız var birde bol bol muhabbet:)daha ne olsun çekilişle araba verecek halimiz yok ya:D
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Şubat 2014 ---
    boşverin sait bey gerek yok bence zaman gelecek onlar bizi davet yollayacaklarda biz kabul etmeyecez:)gelende saolsun gelmeyende ........
  13. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Çay taze olsun ama. Bu arada birbirimizden öğreneceği çok şey var diye düşünüyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 22 Şubat 2014 ---
    Bende ankarada olsaydım hızlı trenle gelirdim ama kısmet değilmiş.
  14. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çay kazanı buldum sizin için bilin kıymetinizi:)
  15. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
  16. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Gemideyizzzz. Gelebilen var gelemeyen var. Cay falan olmuyor ama.
    Cay borcunuz olsun mu fatma hanim?
  17. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sait bey ne demek çayın borcumu olur.elbetteki konuklarımıza ikram edecek çayımız var.konyaya dönüşünüzde misafirimiz olmanız dileğiyle....
    canım benim keşke denk gelmiş olsa idi bende çok isterdim ama inan bir kasıt yok....
  18. Emin DEMİRDÖKER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5167
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Yanlış anlamadıysam 2 mart toplantısı lokal bir toplantı olacak. Konya dışından katılımlar olacak mı?
  19. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Emin bey. Sizde gelebilirseniz cok memnun oluruz.
  20. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bızler yanı ısgforum mudavımlerı konya toplantısı duzenlıyoruz elbettekı tum turkıye yanı katılmak ısteyen herkes davetlıdır...