1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

2007 yilinda teknik nezaretçi sertifikasi alan maden mühendislerinin dikkatine!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 18 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  2007 Yılında, Odamız Sürekli Eğitim Merkezince açılan Teknik Nezaretçi Eğitim Seminerlerine katılan ve Madencilik Faaliyetleri Uygulama Yönetmeliğinin 132/3 maddesi gereği istisnadan yararlanarak belge alan üyelerimizin sahip oldukları sertifikalar 5 yılını doldurmuş bulunmaktadır.
  Odamız mevzuatına göre teknik nezaretçilik yapan SMM‘ ler, teknik nezaretçi belgesi aldıkları tarihten itibaren beş (5) yıl sonra Oda tarafından düzenlenecek ilk bilgi yenileme eğitimine katılmak zorundadırlar. İlgili mevzuatta ‘‘bilgi yenileme eğitimine katılmayanların belgeleri iptal edilir‘‘ denilmektedir. İstisnadan yararlanan üyelerimizin de yönetmeliğin 12/e fıkrasına yenileme göre eğitimine katılmaları gerekmektedir.
  1-Yenileme Eğitimleri; Ankara Merkez ve Şubelerimizde (Adana, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Zonguldak) yapılacaktır. (Ankara‘ya bağlı illerde ikamet eden yada çalışan üyelerimiz için yeterli katılım olduğu taktirde Bursa, Eskişehir, Antalya gibi üye sayısı fazla olan illerde de yapılabilecektir.)
  2-Üyelerimiz eğitim düzenlenecek merkezlerden istedikleri herhangi birine kayıt yaptırmak suretiyle eğitime katılabilecektir.
  Eğitimler; Ocak - Şubat 2013 aylarında gerçekleştirileceğinden listelerin kesinleşerek eğitim tarihlerinin açıklanabilmesi için, yenileme eğitimine katılacak üyelerimizin 1 Ocak 2013 tarihine kadar aşağıdaki telefonlarla, katılacağı yer için bildirimde bulunmaları gerekmektedir. Eğitim tarihleri müracaatların tamamlanması sonrasında ilan edilecektir.
  •· Eğitimler 1 (bir) gün olarak programlanmıştır.
  •· Eğitimler ücretsizdir.
  İLETİŞİM:
  ANKARA: 0312 4251080 / 122
  ADANA: 0 322 4599760
  DİYARBAKIR: 0 412 2288164
  İSTANBUL: 0 212 3567410
  İZMİR: 0 232 3880520
  ZONGULDAK: 0 372 2511355