1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2012 İSG sınav takvimi

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve cevherci tarafından 3 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. cevherci İSGforum Üyesi

Herkese merhaba,
    21 ekimde yapılacak olan isg uzmalığı sınavına başvuruyu gerçekleştiremedim, bir sonraki sınavın ne zaman olacağı hakkında bilgisi olan varmı??? bilgi verebilirseniz sevinirim...
  2. alibzdgn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    mayıs ayında diye biliyorum
  3. gnkt58 İSGforum Üyesi

ISG uzmanı sayısının yeterli olmadığından Aralık ayına (Kanun yürürlüğe girmeden) da bir sınav koymaları muhtemel diye duymuştum, ne kadar doğru bilinmez.
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    mayıs-2013 diye biliyorum...
  5. gnkt58 İSGforum Üyesi

Biz sınava gittiğimizde öyle bir söylenti vardı, insanları beklenti içine sokmak istemiyorum ama duyduğumuz bu. Takvimdeki 2013 Mayıs tabiki.
  6. baransely İSGforum Üyesi

sınav takvimi yok mu mayıs ayı full dolu gibi...
  7. size MEB sınav organizasyon müdürünün telefonunu vereyim arayıp başına ekşiyin
    0312 497 40 15 - 16
    ben az önce aradım mayıs ayında bir tane var ama tarih net değil dediler
  8. baransely İSGforum Üyesi

teşekkür ederim
  9. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    12 Mayıs 2013 tarihi diye bir telaffuz etsem
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sınavda soruların çoğunluğu 6331 nolu kanunundan gelecek desem..:)
  11. baransely İSGforum Üyesi

T
    Tarihi kuşlar mı söyledi yoksa tahmin mi?
  12. baransely İSGforum Üyesi

Deneyim mi konuşuyor? Bilgilerinizi paylaşırsanız daha çok memnun oluruz... Birde bu kanunu biraz açar mısınız?