1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2012-2013 avrupa iyi uygulama ödülleri yarişmasi

Konusu 'Diğer Etkinlikler' forumundadır ve isgforum tarafından 9 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. isgforum İSGforum Üyesi

  2012-2013 AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI
  “RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPALIM”
  Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (EU-OSHA)’nın, 2012-2013 yılları yeni kampanyasının teması “RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPALIM”dır. Söz konusu kampanya kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetlerden biri, iyi uygulamaların özendirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen “AVRUPA İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI”dır. Ulusal düzeyde üçüncü kez katılacağımız bu yarışma ile Türkiye çapında “işbirliği ve birlikte çalışma”yı vurgulayan iyi uygulama örnekleri toplanarak değerlendirilecektir. Ulusal düzeyde seçilen en iyi iki örnek EU-OSHA’ya gönderilecek ve ülkemizi Avrupa çapında temsil etme fırsatını yakalayacaktır.

  Yarışmaya katılacak iyi uygulama örnekleri, ekte yer alan başvuru formu doldurularak, başvuru süresi içerisinde, aşağıda verilen adrese iletilecektir.

  Yarışma için SON BAŞVURU TARİHİ 10 Eylül 2012’dir.


  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
  İnönü Bulvarı No: 42 İ-Blok 5. Kat Emek/ANKARA (Sayın Demet ÜNVER)
  Tel: 0 (312) 215 50 21; 0(312) 296 67 97
  Fax 0 (312) 215 50 28
  E-mail: isggm@csgb.gov.tr
  Website: http://isggm.gov.tr


  (NOT: Her türlü destekleyici materyaller ile örneği içeren bir CD ve çıktıları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nde Sayın Demet ÜNVER’in dikkatine gönderilecektir. (dunver@csgb.gov.tr))

  BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLA