1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2012 yili işyeri hekimliği asgari sözleşme ücretleri

Konusu 'İşyeri Hekimi Bilgi Sistemi' forumundadır ve efecan tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  kolay gelsin...
 2. beray atıcı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Sahada tam gün işyeri hekimi maaşı ne kadar?
 3. İpek Yetiş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tam gün çalışan işyeri hekimi 8500 TL alırken tam zamanlı çalışan İSG Uzmanı 2000 -3000 TL arası alıyor. Ha bide hep SAHADA oluyor ofiste değil .. Neyse başka yorum yapmaya gerek yok.
 4. mehmet aksan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  84529
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  öncelikle herkese günaydın,
  Benim şahsi kanaatim bu konuda, doktorlar tek fakülteden mezunlar ve sayı,çalışma kişi olarak daha kısıtlayıcı ve tek bölüm mezunları, biz iş güvenliği uzmanlarını olabilenler listesi 2 sayfa olmasının yanında türkiyede o kadar çokki sayamazsınız bile. Çogu kişiler girebiliyor sınava avrupada standartları diyorlar ama standart baştan sıkıntılı. buna benim bitirdigim üniversite de dahil her üniversitede olan bölüm ve yıl içinde binlerce mezun işsiz arkadaşım mezun oluyor ve iş bulmak ve ekmek parası kazanmak için bu yolu seciyoruz. bir fizik,kimya,biyoloji,elektirik.makina.inşaat vb. bölüm mezunu arkadaşlarım okuldan mezun olunca i bu sertifikayı alınca iş kolu oluyor. Ama yine kendi kanaatim herkes bu sınava girdikce ve sınavlar hersene yapıldıkca kişi sayısı artıkca ve devlet bu şekilde çözüm bulmadıça ücret ve uzmanlık kalitesi hep düşer. ben kdv dahil 50 tl risk analizi yapan uzman gördüm. tartıştık bana dedigi sende yap sanane bunu diyen bir üniversite ve isg uzmanı durum bu arkadaşlar böyle zihniyet kahrolsun onun hiçin sayımız çok ve çok fazla. az olunca çok para veriyorlar çok olunca az para veriyorlar bizim halkın zihniyeti bu. 3 seneye kadar en ötü isg maası 5.000-tl alıyordu.şimdi 1000 tl biz alım çok fazla rekabet ve kalite düşüyor diyince biz çekemez ve hazımsız oluyoruz.
 5. mehmet aksan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  84529
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ipek hanımın dedihi gibi tam gün çalışanlar 8.500 tl aşagı çalışmıyor bilginize daha kurumsal ve idg önev veren firmalarda çalışırsanız 15.000 kadar duydum ben. bazı doktor arkadaşlarda serbest çalışıyor onlar da ortalamayı düşmüyor zaten.
  Şimdiden başarılar size