1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2013 yılına ait iş kazaları ve meslek hastalıklarına dair istatistik bilgileri

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve ilknur5688 tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. ilknur5688 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  2013 yılına ait iş kazaları ve meslek hastalıklarına dair istatistik bilgileri olan varsa paylaşabilir mi acil lazım?
 2. İsmail Demir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44568
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
 3. ilknur5688 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  böyle detaylı değilde 2013 yılında yüzdelik dilimde şu kadar iş kazası olmuştur bu kadar meslek hastalığına yakalanmıştır şeklinde kısa bilginiz var mıdır?
 4. ali erol İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  150781
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  onu o bilgilerden çekebilirsiniz.. excelde filtreleme yaparak.. bazenn birazda çalışmakk lazımm her zaman hazır bilgi bulunmuo ilknur hanım ;)