1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2014 isg şubat sınavı

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve mrvprtty tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. mr x İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    anlamadım ama, 23 şubat 2014 tarihli sınava c sınıfına müracaat edeek olanlar girecek mi giremeyecek mi?
  2. ceyhancetin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    malesef sadece yükseltme sınavı olacak
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 14 Ocak 2014 ---
    hakan bey 23 şubat için dilekçe ve prim gün sayıları ile başvuru kalktı.Duyurudaki internet adresinden hangi sınıf yükseltmeye gireceğimiz belli olacak ancak itirazlarda dilekçe ile başvuracağız
  3. mrvprtty İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar.. CSGB Bakanlığın ALO 170 hattını aradım az önce. ve sordum. 23 şubat 2014 sınavına kimler girebiliyor diye. aldığım cevap şudur: "yükseltme sınavı olacagı için ilk defa c sınıfı is belgesı almak isteyenler giremeyecek kesin olarak. B ve A ya yükseltmek isteyenler girebilecek."
  4. selen turker İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  5. mcakmak İSGforum Üyesi

arkadaşlar c sınıfı sertifikası olanlarda belge parası odeyecek mi ?

21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar ile daha önceki dönemlerde yapılan sınavlarda başarılı olup belge almayan ve prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf belge için 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girmek isteyenler , 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 23.59’a kadar önceden hak ettiği belgenin bedeli olarak 413.- TL’yi Genel Müdürlüğümüze ait Ziraat Bankası kurumsal tahsilat programı aracılığı ile yatırmaları gerekmektedir.
  6. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hayır giremeyecek.
    bu sadece yükselmek için olan sınav olduğundan belgesi olmayan arkadaşlar giremeyecek
    sadece c sınıfı ve b sınıfı arkadaşlar üst sınıflara atlama yapmak için açılmış bir sınav
  7. Yeliz ARSLAN1 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Peki c ne zaman acaba??
  8. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hayır tekrar niçin para yatırasınız siz daha önceki sınavda belge ücretinizin karşılığını ödemişsiniz.
    Burda açık söylüyor daha önceki sınavda başarılı olup BELGE ALMAYANLAR için yeni belge ücreti.
    Yani bizler için ki ben de aralık sınavında başarılı oldum ve C sınıfı belge ücreti olan 413 tl yi dün yatırdım.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 17 Ocak 2014 ---
    mayıs sınavı ortak sınav Yeliz hanım ilk defa c sınavına girecekler muhtemelen mayısa hazırlanmaları gerekecek.
    Bu biliyorsunuz yükselme torba yasası ile verilen ek bir şanstı ve ilk defa yapılıyor zaten sadece yükselme sınavı
  9. Yeliz ARSLAN1 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hmmm. Ben 21 Aralık'tan 69 ile kaldım ;(((( aslında bende Şubat'a girecektim . 3600 gün ile. Şimdi Mayıs'ı bekleyip sonra mı yükselmeye girmek için bekleyeceğim??
  10. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    evet Yeliz hanım önce c belgenizi alıp sonra yükselme için hakkınızı kullanmanız gerekecek iğşalllah mayısta başarılı olursanız Ağustosa kadar olan yükselme sınavlarında hakkınızı kullanırsınız.
  11. songuko İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Kamu
    C sertifikasını 413 tl olarak yatırdık. şuan müracaat edemiyoruz degilmi? 22sinde başlıyor ?
    birde bu sertifika yı eğitim aldıgımız kuruma mı yolluyorlar ve bunun için bir işlem yapacakmıyız
    yoksa biz mi alıyoruz
    varmı bu yoldan daha önce geçmiş olan arkadaşlar?
  12. ssenturk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben şubattaki sınava prim gün sayım yetmediği için giremiyorum ama yinede belgemi almak için pazartesiye kadar 413tl'yi yatırmam gerekiyor değil mi?
  13. banu_zaim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben şubattaki sınava girmeyecekler için sertifika ücretini istediğiniz zaman yatırabilirsiniz diye biliyorum. Ama yine de kesin bir bilgisi olan varsa bilgilendirirse cok iyi olur.