1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2014 sınav takvimi belli oldu

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Ali Ustun tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

?

23 şubat sınavında kaç kişi A kaç kişi B sınavına giriyor?

1. A sınavına giriyorum

70,6%
  2. B sınavına giriyorum

29,4%
  1. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Selam Arkadaşlar,
    Bu yılın takvimi belli olmuş. ağustos ta sınav yok. Olsa duyururlardı.
    Şimdi Mayıs sınavı 24 ünde, Aralık sınavı 27 sinde demişler.
    O zaman tek yükselme sınavı şubat 23 demektir.
    Yani bu sınavda yükselen yükseldi, bundan sonra yükselmek zor dediler gibi geliyor bana?
    Ama şubat sınavına kaç kişi giriyor işte o muamma.. !?
    Sormak lazım bakanlığa...
  2. Y.Hikmet Gulsesli İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=2014mayisduyuru

Eğitim kurumları ile bu kurumlardan eğitim alarak 24 Mayıs 2014 tarihli İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girecek adayların dikkatine
    2014 yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınav protokolü Genel Müdürlüğümüz ile Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) arasında yapılmış olup Mayıs dönemi sınavı 24 Mayıs 2014 tarihinde, Aralık dönemi sınavı 27 Aralık 2014 tarihinde yapılacaktır.

Genel Müdürlüğümüzce yetkilendirilmiş “Eğitim Kurumları” ndan eğitim alarak 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girecek adayların eğitimlerini en geç 13 Mart 2014 (teorik eğitim bitiş tarihi son) tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. 13 Mart 2014 tarihinden sonra eğitimlerini tamamlayan adaylar 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava giremeyeceklerdir.

Ayrıca prim ödeme gün sayısına göre belge sınıfı yükseltme sınavına giriş hakkı olan adaylar da 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir.

24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava yönelik sınav uygulama duyurusu ilerleyen tarihte yayımlanacaktır.
  3. Mürüvet Hazel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
  4. selami cartıllı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97706
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    23 şubat yükseltme sınavında başarısız olanlar 24 mayıs da yükseltme sınavına giremeyecek mi?
    Çünkü yükseltme sınavına 1 yıl içindeki sınavlara 2 defa katılma hakkı vardı.
    21 aralıkda c uzmanı olan kişi 1. hakkını şubatta 2. hakkını mayısda kullanması gerekmez mi?
  5. cersoz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    acaba 2 yukseltme sinavina giripte basarisiz olanlara mayis sinavina da girmek icin hak verilirmi?
  6. Neslihan Yerdelen İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68808
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yani mayıs sınavı c sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak için, hem de c lerin b, b lerinde a olabilmesi için yükseltme sınavı mı olacak???
  7. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    23 şubatta ilk kez yükselme sınavına girenler için son yükselme sınavının mayıs olacağı çok açık. Ancak, 3 üncü hak verirlermi bilemiyorum? Zira bunun için tekrar yönetmelik değiştirmeleri gerekir.. yoksa mevzuat gereği çok zor.. :(
  8. Neslihan Yerdelen İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68808
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    peki 23 şubatta yükselme sınavına girmeyen birisi 27 aralıktaki sınava girince yine yükselme sınavına girmiş mi olacak? ve de yükselme sınavlarına peş peşe girmek mi gerekiyor???yani şubatta olmadıysa mayısta girmek zorunda mı?
  9. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    y
    oo öyle bişi yok.. şubatta girmediyseniz mayıs sınavında girersiniz.. ama mayıs son şansınız başka sınav görünmüyor programda..