1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2014 ten sonra part time iş yeri hekimliği yapmaya başlayanlar

Konusu 'İşyeri Hekimi Bilgi Sistemi' forumundadır ve Ramazan Şimşek tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Ramazan Şimşek İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  20350
  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  1999 yılından beri kullanmamış olduğum işyeri hekimliğini, yenileme eğitimi ile yeniledim ve parttime işyeri hekimliği yapacağım. bu konuda bilgisi olanların tecrübelerinden istifade etmek isterim.. rasimsek@gmail.com mail adresim.
 2. Ramazan Şimşek İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  20350
  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  SAKARYA'da Parttime İşyeri Hekimi serifikası olan işyeri hekimiyim; beraber hareket edebileceğimiz hekim arkadaşlarımı ve de işyeri hekimi arayan işletmeleri benimle diyaloga geçmelerini davet ediyorum.
  rasimsek@gmail.com