1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2014 yeni yılı::temennileriniz ve 2013 yılı değerlendirmeleriniz

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    2014-yeni-yil-en-guzel-mesajlari-2014-yilbasi-5487332_3469_o.jpg
    Arkadaşlar Merhaba,

2014 yılı tüm insanlığa ve ülkemize sakinlik,huzur,Stresi az,Mobingi düşük,Sigortası maaşı üzerinden yatan,Yüksekten düşmelerde inşaatların en geride olduğu,intiharların yapı iskelelerinin üzerinde gerçekleştirilmediği,Çocuk işçilerin çalıştırılmadığı,mesleki etik ve gururun işini seven meslek erbabı tarafından yapıldığı,parası olanın değil çok çalışanın para kazandığı ve değer kazandığı,iyi ahlak ve kuralların pirim yaptığı,Elektrik çarpılmalarının az olduğu,Grizu patlamalarının ve göçüklerin en az olduğu,işverenin tecrübelimisin demesi yerine bünyesinde tecrübeli çalışan var mı sorusuna cevap bulduğu,işine ve mesleğine saygı duyan çalışanların olduğu,bana bişe olmaz yerine haklısın şefim bir daha yapmam,haklısınız diyen çalışanın olduğu,çalışanın çadır tırı vırı yerlerde değilde insanca uyuyacağı,banyosunu yapacağı,soyunabileceği ve çayını içebieceği işyeri olanaklarının olduğu,Risk değerlendirme raporlarının 1 gün içinde kopyala yapıştırma yapma suretiyle yalandan yapılan çalışmaların yerine hakiki gerçek analizlerin yapıldığı işyeri ve profesyonellerinin çoğaldığı,Acil durum tatbikatlarını habersiz suretle yaparak raporlayan işverenlerin çoğalması temennisi ile;

2014 yılında sağlık,huzur,ramakkalası az ve iş kazalarının İLO standartlarının kaza sıklık hız ortalamasının altınada olması dileklerimizle..

Nice Yıllara Millet..

Not:Lütfen konu başlığı altında 2014 yılından beklenti ve temennilerinizi ve 2013 yılının panoramasını ve de ilginçliklerini bizlerle paylaşın.Bu sayede hem 2013 muhasebesini hemde 2014 planlamasını hayalide olsa yapmış olalım.

İSGforum.net
  2. @Erkan Dündar söyleyecek söz bırakmamışsınız :)) bende herkesin mutlu, huzurlu ,sağlıklı ,bol kazançlı sevgi dolu bir yıl geçirmesini diliyorum ve tabi ki yeniyıldan,Yüz karasının değil,kömür karasının prim yaptığı bir ülke istiyorum..Emeklerin değerini bulması dileğiyle,nice güzel yıllara....
  3. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    2013'ü çok yoğun yaşadık hem ülke olarak ve hemde bir çalışan olarak gerçekten mücadele ile geçti.Eğitim hayatım boyunca çalışmadığım kadar ders çalıştım,Hayatım boyunca denetlenmediğim kadar çok denetlendim,çok bunaldım sıkıldım çook yoruldum; ama asla şikayet etmedim olmak istediğim yerdeyim ve olmak istediklerim için mücedele ettim.
    2014' de de herkesin istediklerine ulaşmasını sağlıklı mutlu huzurlu dertlerden uzak yaşamasını isterim.
  4. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Erkan bey,
    Ezel Hanım'a yürekten katılıyorum. Hislerimize tercüman olmuşsunuz. Ben de tüm arkadaşlara sağlık, esenlik ve başarı dolu kazasız günler dilerim.
  5. Özlem Özkara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    28425
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    2014 yılının tüm iş güvenliği uzmanlarına güzel bir yıl getirmesi dileğiyle. Herkesin yeni yılı kutlu olsun..........
  6. Muhammed Ali Yalçın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu Kurumları
    Arkadaşlara ek olarak, İSG Uzmanları ve Hekimlerinin öngördüğü ya da gözünden kaçırıp kendi gördüğü kısaca iş güvenliği için alınması gereken tüm önlemleri hızlı bir şekilde yapan işverenlerin ve yoğun denetlemeler ile işverenleri İSG hususunda cezai yaptırımlar uygulayan ÇSGB'nin yılı olması dileğiyle hepinizin yeni yılı kutlu olsun...
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    23:59--------2014 cümleten hayırlı olsun…son 60 saniye..:))
  8. Ahmet Götürler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    gökyüzü osgb
    amin diyerek dileklerinize katılıyorum