1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

2016 için isg katip ataması

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Özge YILDIZ tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Özge YILDIZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    58827
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sağlamcılar Orman Ürünleri A.Ş.
    Arkadaşlar merhaba,
    Bir firmanın bünyesinde İSG uzmanıyım. Yeni dakikalar itibariyle 2 uzman daha atamamız gerekiyor. Ancak atama yapamıyorum. İSG Katip sayfası değişmiş. Yapabilen var mı?
  2. Gizem Çamur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    104951
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Doğan Grup
    Tam olarak hangi hata kodunu veriyor? tüm sözleşmeleri silip yeniden atamanız gerekebilir diye soruyorum.
  3. Barış Özener İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63807
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORTADOĞU OSGB
    Sistemde herhangi bir sıkıntı yok .Acaba atama yapacağınız personelin eski görevlendirmelerinden kaynaklı problem olabilir mi?
    Süre yetmemesi vs.
  4. CEREN AYTAÇ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92413
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kent Hastanesi
    Bende sizin gibi bir firmanın uzmanıyım aynı şekilde süreler uzadığı için 2 uzmana daha ihtiyaç oldu. Önce sözleşmeleri tamamen silip tekrar giriş yaptık. Diğer uzmanları da girdik. Sıkıntı olmadı.
  5. drhs78 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    bence süre yetmemesi değil de önceki anlaşmalardan kaynaklanan bir sıkıntı olsa gerek. bütün sözleşmeleri revize etmeniz gerekebilir....
  6. ibrahim5559 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İhtiyacınız olan 2 uzmanı yeni işe alımlamı atadınız yoksa çalışanların arasında belgesi olan birlerinimi görevlendirdiniz? sizin için sakıncası yoksa söyleyebilirmisiniz?
  7. şevket ediz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48557
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Uzman mı lazım :D
  8. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Önce mevcut sözleşmelerin iptal edilerek yenilerinin girilmesi gerekmektedir.