1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

2016 ylında isg'de uygulanacak idari para cezaları miktarları

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Odatesi tarafından 18 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. Odatesi İSGforum Üyesi

  Her yıl Nispi nitelikte olan idari para cezaları yeniden değerlendirme oranında arttırılır. 2016 yılı için idari para cezaları %5.558 oranında arttırılacaktır. Bu kapsamda 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında 2016 yılı için uygulanacak idari para cezaları aşağıdaki linkte yer almaktadır:


  6331 sayılı İSG Kanunu Kapsamında aşağıdaki yazılardan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  İş Sağlığı ve Güvenliği Kapsamında Uygulanan Para Cezalarına Nasıl İtiraz Edilir?
  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Kapsamında İdari Para Cezalarının Uygulanması
  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Kapsamında İdari Para Cezası Kime Uygulanır ?

  Ekli Dosyalar: