1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21.12.2013 sınavı için devlet memurunun alacağı resmi yazı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Mustafa Eroğlu tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Mustafa Eroğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba
  C sınıfı iş güvenliği uzmanı bir öğretmenin.
  Çıkan son yönetmelikte
  Söz konusu adaylar; 12.11.2013 tarihi mesai bitimine kadar (T.C. vatandaşlık numarasını içeren dilekçe, Bağ-Kur ve Sosyal Güvenlik Kurumu’ na tabi çalışanlar prim ödeme gün sayısını gösteren hizmet dökümünü gösterir belge, Emekli Sandığına tabi çalışanlar ise Kurumlarından alacakları resmi yazıile ) Bakanlığa başvurmak zorundadır. İstenilen belgelerde herhangi bir onayşartı aranmamaktadır.
  ibaresi yer almaktadır. Burada resmi yazının niteliği ve içeriği ne olacak konusunda bilgisi olan var mı?
 2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor
  prim ödeme gün sayısını gösteren hizmet dökümünü gösterir belge alacaksınız... içerik bu :)
 3. Fatih BAĞCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92836
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ben kuruma atama yazısına ek olarak "adı geçen personel şu tarihten itiberen kurumumuzda makine mühendisi olarak çalışmaktadır. şu kadar gün emekli sandığı ödemesi mevcuttur" diye bi yazı göndermeyi düşünüyorum.