1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21.12.2013 tarihli isg sınav sonucu

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve hakan buluta tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. hakan buluta İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhabalar ben 21.12.2013 tarihinde yapılan isg sınavına girmiştim ve başarılı olmuştum. Fakat sertifika ücretini yatırmadım. Belgeyi almak için bu sertifika ücretini istediğim zaman yatırabilir miyim? Birde bu sınav sonucuma tekrardan bakmak istiyorum nereden bakabilirim yardımcı olur musunuz ?
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Ziraat Bankasına TC Kimlik Numaranızı vererek sertifika ücretini yatırabilirsiniz.
  21 Aralık 2013 Tarihli İş Güvenliği Sınav sonuç Bilgilerinehttp://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/diger/ss/2014/IsHekimIsGuvn_Uzman/Ss_Frm.asp?KeepThis=true&TB_iframe=true&height=650&width=850 adresinden ulaşabilirsiniz.

  Not: Direk bakanlığın ana sayfasına yönlenirse ana menüden
  Sınavlar > Resmi Kurum Sınavları
  Bağlantılarını izleyerek açılan sayfadan ilgili sınavı seçerek ulaşabilirsiniz.