1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık 2013 sınavı için / yeni deneme-test / sizlerde paylaşın...

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    selman bey yeni hazırlanmış sorular mı bunlar ? bu arada Kırıkkale mezunu musunuz?
  2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. yeni ama isg uzmanları çalışma sürelerinin hızına yetişememiş :)) diğer bilgiler güncel..
  4. Leyla Kalyon İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19581
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu nasıl bir dosya, bu ne kadar kötü bir excel sayfası bu dosyayı gerçekten düzenleyen var mıdır?:sinir:
  5. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    eksik kısımlar cevap için boş bırakılmış
    kırmızı işarete gelince cevap çıkıyor....
  6. Leyla Kalyon İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19581
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Çalışması çok zor bir sayfa düzeni...bana göre değil
    yine de teşekkürler Muhammed bey
  7. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şu üsluba bak Allah aşkına,muhammed bey senin dershane hocan mı ?kaldı ki öyle olsa bile bu şekilde konuşmaya hakkın yok.hoşuna gitmediyse çalışmazsın excele kardeşim,senin eğitim kurumun mu burası.biraz dikkat edin,sanki her ay para yatırmak koşuluyla üye oldun siteye el insaf...
  8. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    biraz da benim katkı olsun

Ekli Dosyalar:

9. İlker Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47546
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Emek OSGB
    Muhammed ali bey Kapalı alanlarda çalışma 1. soru VI. madde Giriş sınırlı, yerli içki sınırsızdır. Güzel olmuş :)))))))
  10. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Cihat Bey,

1996 İstanbul Mezunuyum. Kırıkkale Üniversitesi hocalarından İSG eğitimi aldım.
  11. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    sanki cevap anahtarı sıralaması kaymış.ama yine de teşekkürler.güzel sorular var.beğendim.
  12. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende kırıkkale makine mezunuyum,o yüzden sordum.ağustos kursuna kayıt yaptırmıştım. iyi çalışmalar
  13. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bu konu altındaki paylaşım ve sinerji hoşuma gitti..Paylaşıma devam edelim.ve ben hala bir yönetmelik bile okumaya başlamadım..
  14. anadolu akademi İSGforum Üyesi

www.isgasistan.com daki video soru çözümleri bana aittir..eski yönetmelik sorularını ayıkladım..yaklaşık 1200 soru çözülmüştür..çözüme de devam edeceğim..başarımızda www.isgasistan.com da yaptıklarımzın payı büyüktür..Ayrıca yayınlamış olduğum kitaba (Sınava hazırlık ve el kitabı niteliğindedir)ulaşamayan arkadaşlar bana e mail atabilirler....ABDULLAH AKÖZEL İŞYERİ HEKİMİ VE iŞGÜVENLİĞİ UZMAN EĞİTİCİSİ
    0506 427 42 22
    aakozel@gmail.com
  15. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    herşey para değildir.........
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 25 Kasım 2013 ---
    emeğe saygımız var tabii ki...reklam iyi mi dir? bilemiyorum...gereğinden fazla soru yayınlandı burada.bence fazla kafa karıştırmaya gerek yok.herkes konuları tekrar tekrar okusun yeterli..fazla soru göz çıkartır bazen.....
  16. turgay duruel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    21 aralık sınavı kolay olurmu B sınavı için sizce...
  17. anadolu akademi İSGforum Üyesi

Extrem bir sınav beklemiyorum..nedeni de ÇSGB nin ihtiyacın farkında olması..ÇSGB kendi bindiği dalı kesermi...sanmam..slm
  18. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    tepkiniz hoş olmamış. sonuçta bu siteye emek veren herkes, gönüllülük esasına göre katkı sağlıyorlar. hiç kimsenin bir beklentisi yok.. beğenmediğiniz sunumu kullanmazsınız... veya eleştiriyi daha kibarca ve yapıcı cümlelerle yapabilirsiniz. hatta varsa Daha iyilerini de siz paylaşırsınız... biz de size teşekkür ederiz... :) Yorumumda bir hata veya yanlış anlamam olmuşsa özür dilerim..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2013 ---
    başkan geç kalmışsın, hemen bugünden başla, sistemli bir şekilde... zaman çok çabuk geçiyor, oydu, buydu derken bi bakmışsın , sınava 3 gün kalmış.
  19. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    batı çalışma grubunun 26 ekim 2013 deneme sınavını çözdünüz mü, 5. sorudaşüphelerim var. bu sorunun cevabı bana göre B şıkkı, fakat cevap anahtarında A şıkkı diyor.

5- Ülkemizde ölümlü iş kazası sayılarının Sektörlere göre dağılımı (2004-2008) incelendiğinde en fazla ölüm olan sektörler aşağıdakilerden hangileridir.

A) İnşaat, Nakliyat ve Maden
    B) İnşaat, maden ve makine
    C) Maden nakliyat ve metal
    D) Maden ,metal ve makina

1. ve 2. sırada İnşaat ve Maden olduğundan eminim. Bu da sadece B şıkkında var... ne dersiniz.
  20. a da da inşaat maden var..sırası ile hangisi dememiş soru
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2013 ---
    bu arada bana kalsa ben inşaat maden metal derdim:)) yani E şıkkı..