1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık 2013 sınavına nasıl hazırlanmalı ? mevzuatta nelerden sorumluyuz ?

Konusu 'Sınav Hazırlık Klavuz ve Rehberi' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

  • Eğitim Grubu
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  16217
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gündoğdu Mobilya (Sümela)
  dananın kuyruğu ha koptu kopacak bu saatten sonra güncel olan spotlara çalışmaktan ezberlemekten başka çare yok. Soru spot soru spot hoooop 21 aralık saat 10:)))
 2. utkubio İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar 21 Aralık sınavında herkese başarılar diliyorum öncelikle. Sınavda hangi konulardan kesin soru çıkabileceği konusunda bilgisi olan veya araştırma yapmış arkadaşım varsa paylaşımda bulunursa sevinirim. Sonuçta 2 gün kaldı ve bu bilginin hepimiz açısından faydalı olacağını düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.