1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık 2013 sınav stratejisi / 40 günde hazırlık ve mevzuat

Konusu 'Sınav Hazırlık Klavuz ve Rehberi' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. E.AYHAN BAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16654
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İLMER OSGB
    Risk med 2888 soruda adlı kitap, çok güzel
  2. SYıldırım İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Çalışmalarınız için çok teşekkür ederim, gerçekten güzel bilgiler. İki konuda daha yardıma ihtiyacımız var. 1) yanlış sorulup iptal edilen geçmiş yılların sorularının neden iptal edildikleri, 2) Sorulan soruların konularına göre düzenlemesi yapılırsa çok yararlı olur.
  3. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    PDF olarak yazılanları ekledim. Belki kolay çıktı almak isteyenler olabilir.

Ali BEy'e bu konu hakkında Tşkler.

Ekli Dosyalar:

4. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Daha ne gardı olsun bedriye hanım, yönetmelikleri bitirdim diyosunuz. Ben daha %20 sine gelmedim.
  5. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  6. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bakanlık bildiriyi yayınlamadan önce ben çalışmaya ( özet çıkarmaya )başlamıştım..Malum bunların ipiyle kuyuya inilmez durur durur sınava 1 ay kala yayınlarsa ne yapacağım diye düşündüm... 2 Ağustosa kadar 2 kez sınava girme hakkı verme konusunda yönetmelik çıkarmaya yetkili olduğunu belirtmişti ama zamanını bilemiyorduk :) Ben ufak ufak başlayayım dedim.
    Özet paylaşmayı çok isterdim ama eski usul kağıt kalemle çalışıyorum, şimdi bunları worde aktarmak zaman alır o nedenle bu paylaşımı istesemde yapamayacağım :(
    Belki ilerde kitap çıkarırım :)
  7. Erman ERHAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hocam download lınkını bulamadım :S yardımcı olursanız ınsallah hepımız basarılı olucaz...
  8. SAVAŞ CAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    65846
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Elinize sağlık...