1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınavı için soru bankası almalı mıyım???

Konusu 'Soru Bankası' forumundadır ve Songül KAYA tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Songül KAYA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50200
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İyi günler, bende aralık sınavına hazırlananlardanım ancak bi konuda kararsız kaldım.Sizce bir soru bankası almalı mıyım yoksa internetteki soruları çözmem yeterlimidir.Eğer almam gerekiyorsa hangi yayını önerirsiniz.Yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim....
  2. Herkesin çalışma metodu farklıdır. Benim gibi kitaba bakayım ekrana değil diyen biriyseniz kitap alın. Önemli yerleri not edin. Mayıs sınavı için Riskmed'in 2200 soruluk kitabını çözmüştüm. Mayıs sınavından sonra yönetmelikler önem kazandı onları mutlaka okuyun. Bol soru çözün. Kolay gelsin :)
  3. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Sahsi kanaatim sudur ki,
    Bu sorularin hazirlandigi yerler bellidir. Kanun, tuzuk, yonetmelik gibi.

Sorumlu oldugumuz, egitim aldigimiz kurs konulari da belli, dolayisi ile sorumlu oldugumuz yonetmelikler, mevzuatt belli.

Once mevzuat dokumanlarini benimserseniz ( yontem size kalmis. Ben hepsinden cikti alip ayri ayri dosyaladim. Bosta kaldikca sindire sindire okuyorum)

Sonrada diyorum ki, bakanlikta sorulari hazirlayan ben olsaydim, ne gibi soru hazirlardim? Baslarim yonetmelige alici gozle bakmaya. Iste o zaman goz onunde olmayan ayrintilari farkli yerden arastirmaya, benimsemeye basliyorum.

Sonra da gecmis yillarin sodularina bakiyorum. Bilemediklerime bir bakiyorum. ( inanin bana genelde ayni konuda takiligoruz) o konularla ilgili yonetmeligi birdaha okuyorum ve sorularin cevaplarini oradan buluyorum.

Kendinize butada da guvrn gelince artik netteki kafa karistirmak icin hazirlanmis sorularla fantazi yapmak size kalmis.

Saygilar, basarilar.
  5. Onur Kutay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    En son yapılan sınav formatına ve yönetmeliklere göre bir soru bankası tavsiye edebilir misiniz ?