1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınavına göre sisteme en çabuk ne zaman dahil olunur?

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Can Koral tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar 21 aralık sınavına göre başarılı oldum fakat çalıştığım sigorta fırması benden acıl haber beklıyorlar cunku yenı bı osgb ıle anlaşma yapmak ıstemıyorlar.14 ocakta resmı açıklama yapıldıktan sonra en çabuk hangı surelerde ve hangı prosedurlerle ısg-katıbe dahıl olup sozleşme yapabılecek duruma gelırım,işverenım benden haber beklıyor bılenler ve ozelllıkle agustostakı surecı yasayanlar da yardım ederse sevınırım...
  2. Murat Dağarslan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81772
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınav yarın açıklanıyor
  3. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yarın mı ne zaman sölendi bu?
  4. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav 14 ocakta açıklanıyor yarın nerden çıktı
  5. Mustafa AYKUL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31331
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AKAYTEL İletişim
    bilginin kaynağı nedir?
  6. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Sayın Koral, 18 ağustosta sınavından tam 26 gün sonra sertifikamız isg-Katibe tanıtıldı. Bilginize
  7. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şubatın ilk haftasını bulur
  8. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Sınav uygulama duyurusuna göre sonuçların açıklanması 14 ocak görünüyor.
  9. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sağolun ahmet bey..peki sizce firmam osgb ile anlaşmasını sonlandırmalı mı yıllık anlaşma yapılıyor cunku..ben burada aktıf calısıyorum 1 ay ıcın problem olurmu acaba ısg uzmanı sertıfıkasız olmam ama sınavı gecmıs olmam...
  10. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Sertifika no.su alıncaya dek uzman değilsiniz, ancak kişisel fikrim bir-iki hafta için sorun olmayabileceğidir. Uygulama yeni olduğu için geçiş sürecinde bir miktar esneklik olur. Yayımlanacak olan duyuruyu izleyin, verilen opsiyona göre ve mümkünse ilk gün sertifika ücretini yatırın. Bu size zaman kazandırır.
  11. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.sölediğiniz şekilde hareket edeceğim..
  12. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    ne 26 günü hocam zaten 3 hafta sonra sonuçlar açıklandı, 2 haftada sertifika ücreti falan yine yoktu sistemde sonrasında aradım ne zaman olur die 15 günlük dilimler halinde sisteme tanıtıyoruz dediler yani 2 ayı geçti anlayacağınız
  13. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizin bulunduğunuz yerle de ilgili olabılır ıstanbulda sanırım daha hılzı işlemek zorunda bu prosedürler...
  14. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    lokasyonun önemli olduğunu sanmıyorum zira öyle olsa bile ankara dayım :)
  15. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    o
    zaman daha çok şaşırdım ev sahibine yetim muamelesi mi yapmışlar:D
  16. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Zamanın şehirle hiçbir alakası yok, sistem dijital ortamda yürüyor ve şehrine göre bir işlem yapılması mümkün değil. Sınav sonucu 14 ocakta açıklanmasının üstüne belge ücretlerinin yatırılması için yine 1-2 hafta gibi bir süre belirlenmişti, bu bedelin yatırılmasının ardından yine bir tarih vermişlerdi. Yani en iyi ihtimalle benim tahminim şanslı 1. grupta iseniz 15 şubat, 2. grupta olursanız mart başı...
  17. Alper Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42722
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Akyurt Belediyesi
    aynen katılıyorum
  18. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    01.01.2014 'e ertelenen işyerlerinin uzman ihtiyaçlarının karşılanması için Bakanlık daha hızlı davranacak bence.
  19. ftmkdm İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    56722
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    18 Mayıs sınavına girmiştim belge numarası haziranın üçüncü haftası açıklanmıştı yaklaşık bir ay sürmüştü, bu sınav sürecinin daha uzun süreceğini düşünmüyorum aksi halde herkes mağdur olur.
  20. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    23 Şubat sınavına belge yükseltmek için başvuracakların da zamanı kalmaz aksi taktirde.