1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınavına için son 15 günde neler yapılabilir

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Mehmet Güven tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Güven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    arkadaşlar kişisel sorunlarım nedeniyle bi türlü sınava hazırlanamadım. son 15 günde sıfırdan başlayarak neler yapabilirim? önerileriniz nelerdir?
  2. nejlaaslan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77119
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bu soruya bende cevap arıyorum çok mu geç kaldık acaba:) ben A sınavına gireceğim.15 gün sadece soru çözerek mi çalışmak gerekiyor.Mevzuat okumak için artık geç bence.
  3. Mehmet Güven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    sadece soru çözerek de yetişir mi bu saatten sonra bilmiorum ,, zaten sadece soru çözmek için de bir kaynak yok galiba..
  4. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaslar bana sorucak olursanız 15 gun içerisinde rahatlıkla yetişir o yüzden telaş yapmanıza gerek yok öncelikle guncel spot bilgilerden baslayabilirsiniz zaten burada yeterince not var daha sonra erkan beyin paylastıgı 400 soruluk bır not var cok guzel hazırlanmıs bunu çözüp daha sonra geçmiş yıllardaki soruları çözebilirsiniz ama 6331 i bir kere okuyun derim ben son olarak simdiden herkese başarılar
  5. Mehmet Güven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Erkan beyin paylaştığı 400 soruluk notun linkini gönderebilir misiniz?
  6. omer umut mutlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50835
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben baktımda bulamadım fakat erkan dündar beye sorarsanız yardımcı olur kütüphaneye baktımda goremedim
  7. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    bu dosyayı arıyorsunuz heralde link yoktu kendisini gönderdim kolay gelsin...

Ekli Dosyalar:

8. Mehmet Güven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    çok teşe
    çok teşekkürler.. saolun..
  9. Mesude AYYILDIZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederiz.
  10. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Muhammed Ali bey'in paylaşımlarından,
    Sn Semih BOZKURT'un emeği ile hazırlanmış mükemmel ve en güncel doküman.
    Cilt haline getirilip çalışılası bir ders notu.
    Kesinlikle öneririm.
    Ben de bugün başladım çalışmaya. Sizler gibi umutsuzdum ama notlara baktıkça derece yapacağımı anlar gibiyim.
    Umudunuz sakın kırılmasın arkadaşlar.
    Buyrun

Ekli Dosyalar:

11. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Galiba sınav birincisi semih bey olacak. :) Gerçekten güzel hazırlamış.