1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınavına itiraz sonuçları

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve erol çınar tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. BURAK KURTOĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Daha önceki sınavın iptal edilen soruları nette yayınlanmış mıydı? Hangi siteden takip ediyorsunuz?
  2. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Evet yayınlanmıştı, isggm.gov.tr, meb.gov.tr
  3. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Az önce 170'i aradım, bişeyden haberleri yok. Duyuruları takip edecekmişizzzz !!!
  4. Ahmet Götürler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    gökyüzü osgb
    yeni bir gelişme yok
  5. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    8 ilin Milli Eğitim Müdürü' nü görevden almışlar. Görevden almaların arkasıda gelebilir. MEB ' da durumlar karışıktır şimdi. Millet can derdindeyken bizim sınavımı düşünecek. Bırakın itiraz sonuçlarını, bu gidişle sınavı bile kimbilir ne zaman açıklarlar.
  6. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    burada endişelenip hayıflanan arkadaşlar için söylüyorum bizim memlekette çok sağlam bir devlet yapısı vardır.işler yavaş işler, bürokraside kişiler değişebilir ama yinede işler tıkanmaz.meraklanmayın bizim sınava bişiy olmaz :)
  7. harun kırlangıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence bugun yarın acıklanır diye tahmın ediyorum. Önemli olan 14 ocakta sınav sonuçlarının açıklanması anlaşılan meb az para geldi itirazdan bu sınavda:D
  8. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet, zamansal sıkıntıları sorun etmezsek, sistem saat gibi tıkır tıkır işliyor, yakında açıklarlar. Ayrıca mevcut yapıya çomak sokmak için, parelel yapıdan gelen suni, sorular sızdırıldı, filanca dersane daha önce soruları öğrencilerine verdi gibi fitne haberlere ben zaten hiç değer vermiyorum :)
  9. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    erol bey çok merak ettim bu mesajın neyinden rahatsız oldunuz hayır rahatsızlığınız başka ise bilemeyecem:D
  10. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80759
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vakıf Üniversitesi
    Sınav kayıt işlemleri 17.00'den sonra açılmıştı. Bugün son seçeneğimiz 17.01'de açıklanması.
  11. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fatma Hanım, siz benim rahatsız olmamdan neden rahatsız oldunuz onu anlayamdım. Varsa resmi bir bilgi bunu paylaşalım burda, yoksa lafı güzafa gerek yok.
  12. Arif Araç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101603
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınavlar 14 ocak saat 10 dan sonra acıklanır başvuruda 14 ocak yazırdu
  13. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bir haber varmı........
  14. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Malesef hala bir haber yok. Sürekli İsggm ve Meb' e girip bakıyorum ama açıklanan herhangi bir şey mevcut değil.
  15. Müge Ataseven İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    :(