1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınavına itiraz sonuçları

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve erol çınar tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar

İtiraz sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili resmi bilgisi olan varmı acaba? Bakanlık veya Genel Müdürlük' ten bu konu ile ilgili bilgi alan varsa, paylaşırsa sevinirim. Ben sınırdayım ve bir kaç soru takviyesine ihtiyacım var.
  2. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  3. HASAN YAVAS İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34195
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bakanlık ile görüştüm pazartesi(13 ocak) milli eğitim bakalığı sitesinde yayınlanacakmış.Sınav sonuçları nezaman açıklanır bilmiyorlar.Yine herzamanki gibi ellerine yüzlerine bulaştırdılar
  4. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    bakanlığın henüz eline yüzüne bulaştırdığı bir durum yok
    yanlış anlaşılma ve yönlendirme olmasın
    sınav duyuru metninde belirttiği üzere 14,01,2014 te açıklanacak

[​IMG] Adayların sınav sonuçları 14 Ocak 2014tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne teslim edilecek, http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.trinternet adreslerinde aynı anda yayımlanacaktır.
  5. HASAN YAVAS İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34195
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    isggm yi aradım bu sabah.itirazlar ne zaman açıklanacak dedim.yetiştiremedik 3 gün sonra dedi.peki sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacaksınız dedim.Onu bilmiyorum ama önümüzdeki hafta açıklanır herhalde dedi.sınav duyrusuna pek uymayacaklar gibi görünüyor..
  6. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    sonuç itibariyle bir an önce açıklanması kişinin yol haritasının belirlenmesine kriter oluşturacaktır
    bekleyeceğiz
    beklemek bizim işimiz :cool: