1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınav sonuçları açıklandı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve bim tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    1. 21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar ile daha önceki dönemlerde yapılan sınavlarda başarılı olup belge almayan ve prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf belge için 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girmek isteyenler, 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 23.59’a kadar önceden hak ettiği belgenin bedeli olarak 413.- TL’yi Genel Müdürlüğümüze ait Ziraat Bankası kurumsal tahsilat programı aracılığı ile yatırmaları gerekmektedir.
  2. evrim gümüşkemer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19881
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    K.Maraş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
    anlamadıgım bır nokta var benım ben sımdı 21 aralık sınavıyla b sınıfı oldum yukseltme sınavıyla a olabılıyormuyum
  3. Ahmet A. İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    57070
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Teknik Öğretmen
    Hayır, bu hakkı vermediler evrim hanım, yükseltme sınavı bir belge için geçerli.
  4. Serkan Turgut İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    78873
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben de bu sınavla birlikte A sınıfı uzmanı oldum. sitede emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. herkese hayırlı olsun..
  5. Fikret Yetiştiren İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    78841
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu sınav sonucundaC den A ya geçiş hakkını kazandık çok şükür. İsgforum başta olmak bu sayfalarda mevzuat,soru ve bilgileri paylaşan bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Herkese işlerinde başarılar diliyorum.Herşey gönüllerince olsun...
  6. Ali Böge İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79999
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Omega Ltd. Şti.
    82 alarak C sınıfı uzman olmaya hak kazandım. Not paylaşan yardım eden herkese çok teşekkür ederim haklarını helâl etsinler.
  7. newisg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YDA İNŞAAT
    71 A SINIFI ;)
  8. Ali Böge İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79999
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Omega Ltd. Şti.
    Bir de şimdi yapmamız gerekenlerle ilgili kimse detaylı ve tam bilgi vermemiş. Ücret yatırma bekleme süreleri şifre alma vs. birisi yardımcı olabilir mi?
  9. Gülçin.Demirtaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba resul bey;
    bilgilendirme için teşekkürederim sanırım heyecandan dolayı mağlesef bilgiye ulaşamadım link yada paylaştığınız bilgiyi bana yönlendirebilirmisiniz teşekkürler
  10. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    A sınıfına ulaşan arkadaşları tebrik ederim..iyi oldu..8-10 senelik çalışmayla katedebilecekleri mesafeyi çok kısa bir süre içinde ulaşma avantajına sahip oldular..hayırlı çalışmalar
  11. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Olan bu işi yıllardır yapan a lara oldu heralde.
  12. gürkan canan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    1. A sınıfı oldum fakat belge 2016 ya kadar işime yaramıyor . Belge ücretini yatırmasam ne olu? yani belge ücretini ne kadar zaman yatırma ma hakkım var?
  13. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    onlara birşey olmadı olmayacak olacaklar belirlendi..yıllardır B sınıfında çalışan 53 yaşındaki ihsan amca A sınıfını kendi potansiyeline fazla geleceğini ve riske giremediğini belirtti
  14. Naciye Albayrak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91429
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  15. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    hiç bişi olmaz.. sınavla kazanılmış hak, geri alınamaz..
    ama 2016 ya kadar belge 600 TL yi geçer söleyim sana ;)
  16. gürkan canan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  17. erdost İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118455
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    Tebrik ediyorum arkadaşlar.....Belgeleriniz hayırlı olsun.... Darısı başımıza;)
  18. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    21 Aralıkta B Olanlar için 413 lirayı en geç 20 Ocak Pzt 'ne kadar yatırmamız mı gerekiyor ?
  19. Hande Erol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar, herkese hayırlı olsun.
    23 Şubat sınavından başka 2014 yılındaki diğer sınav tarihlerini bilen var mı acaba?
  20. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Melih Bey, ben de öyle anladım ama anlamadığım zaten belgemiz var, en azından o parayı daha önce yatırdık, sıfırdan belge almadığımız halde bir daha 413 lira vermenin saçmalığı. En azından biraz daha az olmamalı mıydı ya :/ ve de neden bu sıkıştırma.. tamam 23 Şubat sınavına girecek olanlar ve daha önce belgesini almayanlar versin de.. Hem bu sınava zaten bizler giremiyoruz di mi? Sınava yalnızca B sınıfı için başvurduğumuz için bir daha A için girme hakkımız yok diye biliyorum.