1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınav sonuçları açıklandı

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve bim tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Çetin MM İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    36929
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    B olan arkadaşlar ; Biz B ler şubatta ki A sınavına girmek için başvuralım iyisi mi...burası Türkiye ...her an her şey olabilir :)...EVRİM HANIM SENDE BAŞVUR :)
  2. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=23subat_yukseltme_sinavi_duyurusu

Uzun uğraşlar sonunda :) bu duyurudan anladığım: "21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar" diye bu sınavı kazanıp C belgesi almaya hak kazananlardan bahsettiği. Ben unutmuşum, bu sınav sadece yükseltme sınavıydı sandım bir an. 21 Aralık sınavında C belgesi alanların B ve A olma imkanı var hala. Yani sanırım :)) Belki onu da yanlış anladım :) Bu yüzden demek istiyor ki: "Eyyy bu sınavı kazanıp C belgesi almaya hak kazananlar! Eğer 23 Şubat'taki yükseltme sınavına girecekseniz, 20 Ocak'a kadar paranızı yatırın!" Bu sınavda C'den B'ye geçenlerin A'ya geçme hakkı olmadığı için ondan hiç bahsetmemiş bile ve dolayısıyla benim gibi C'yken B olanların 20 Ocak'a kadar para yatırması söz konusu değil. Sanırım bununla ilgili ayrı bir duyuru yapılır. He başvuralım diyorsanız başvuralım :p Bir de keşke meal gerektirmeyecek şekilde bir duyuru yapsalardı :p Bir de belki de tamamen salladım.
  3. İsmail Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97261
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Herkese hayırlı olsun. C sınıfı Uzmanlığı 85 puan ile kazandım. Bu mutluluğu inşaallah 23 Şubatta da paylaşırız.
  4. Uğur Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50980
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    egeyapı group batışehir projesi
    80 c oldum bende ...
  5. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ziraatta sistem açılmamış 170 i arayıp soranlar var mı yarın mı açılacak?
  6. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    78, A oldum...
  7. ne10 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    39463
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    83 C
    Darisi subatta A ya
  8. gilgin İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şubatta sadece yükseltme sınavı yapılacağı bildirilmemişti ve kendisini şubat sınavında C sınavı için hazırlayanlar vardı. Yine ÇSGB ters köşe yaptı, ama gerçekten ayıp yaptı diye düşünüyorum. Yetersiz açıklamalar ile insanları zor durumlarda bırakıyorlar.
  9. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Maalesef. Bende aynı durumdayım.
  10. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  11. pastnova İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Dilekçede mi yazmak gerekiyor ??Bende 69 ile kaldım aynı şekildeyim bende !! Hoff neler ile uğraşıyoruz.Bir işide doğru yapsalar!Aptal aptal sorular soruyorlar!
  12. Melih Şendoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31757
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar, şimdi 21 Aralıkta B (B olup Aya yükselemeyecek olanlar) ve A olanlar için , para yatırma işlemleri için Bakanlığın duyurusunu mu bekleyeceğiz , yoksa 20 ocak 'a kadar para mı yatıracağız ?
  13. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben bu duyuruyu bizim için yapmamışlar, bizim durumumuzda olanlar bekleyecek diye anladım. Ama o kadar yetersiz duyuru yapıyorlar ki, yanlış da anlamış olabilirim.
  14. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Merhabalar,
    çok üzgünüm ama bu duyuruun neresi meal gerektiriyor? Bence çok açık net ve temiz bir dille yazmışlar.
    Şimdiye kadar yapılmış en açıklayıcı duyuru..
    Ama bu duyuruda bile hala emin değilim diyorsanız lütfen isgu işine girmeyiniz.. inanın bana hayatınızı riske atmaya değmez..
    Ancak az tehlikeli ofis ortamında bu işi yapabilirsiniz. O zaman sıkıntı olmaz. Zira pek çok yönetmelik bu duyurudan daha ağır bir dille yazılmış. Bu duyuru bile meal gerektiriyorsa sizin için, yönetmelikleri düşünemiyorum..
    Lütfen beni yanlış anlamayın. İnanın ki ben siz ve sizin gibi arkadaşlar için endişelendiğim için bu bilgilendirmeyi yapıyorum.
    Saygılarımla.
  15. Didem S. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Gerçekten komiksiniz :) Ben 7 yıldır bu işi yapıyorum zaten, özellikle de şantiyelerde yapıyorum, gayet de başarılı olduğumu söylerler. Zira tavsiyenize ihtiyacım yok. Arkadaşlarım soru sormuşlar, ben de cevap verdim. Yazdıklarımın çoğu da espriydi zaten; ama siz bu kadar komik (!) bir insanken bile onları anlamayı başaramamışsınız. Ben size bir tavsiyede buluniyim: hayatta böyle tanımadığınız insanların fikirlerine anlayışlarına ya da anlamayışlarına pat pat müdahale etmeye çalışmak, kendinizi başkalarından böyle üstün görmek size zarar getirir.. Ayrıca fark ettiyseniz konuyu soran bir çok kişi var, ama siz bana takılmışsınız nedense.. Burası bir forum.. Kimseye hakaret etmeden herkes anlamadığı şeyi rahatça sormalı.. bir çok yerde soramadığı soruları insanlar burada soruyor. Ama sizin gibi "bunu da anlamıyorsanız ohooo" tavırlarında olan insanlar yüzünden insanlar soru sormaya korkar oldular ve artık girmeyen çok üye var.. Ben de zaten sizin tavrınızdaki insanlardan dolayı uzun zamandır gelmiyordum. Sonuçlar ne oldu diye bakmaya gelmiştim. Görüyorum ki tavırlar değişmemiş.. Size göğün üzerindeki hayatınızda başarılar.. Biz oralardan çok küçük görünüyoruz sanırım ama; sesim gelmiştir umuyorum..
  16. Ali Ustun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu yazdıklarınızın çok talhsiz olduğunu düşünüyorum.. zira ben ne sizi tanırım ne kaç mesajınıza yanıt verdiğimi hatırlarım nede yazdıklarımın komik oluğunu düşünüyorum. manasız yorum yapanlara bilgi veriyorum.. malum forum bilgi paylaşımı..
    şimdi 7 sene çalışmışsınız ama yorumlarınız hiç bir şekilde bunu doğrulamıyor.. zira ben bunu anlamak durumunda değilim. bilgi ve tecrübe dağarcığınızı siz cümlelerinizle belli etmelisiniz. bilinmelidirki beden dili iletişimin %70 dir.. biz burada %30 ile iletişm kurmaktayız. Bu durumda siz bu %30 luk ifade aralığını doğru kullanamazsanız ynalış anlaşılmalar çok olur. Olmaktanda geri kalmaz. Ben bu sebeple kelimelerimi iyi seçer, olması gereken yere dokundurmaya çalışırım..
    Umarım anlatabilmişimdir..
  17. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    84 ile a oldum
  18. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    88 *A :p
    en başta Muhammet Ali ve Erkan kardeşim olmak üzere sınavla ilgili paylaşım yapan, yorum yapan, site için yoğun çaba harcayan,
    özveriyle çalışan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...
    İsgforum ailesi her geçen gün büyüyen, güçlü bağlara sahip bir aile... iyi ki varsınız...
  19. Muhammed Fatih SEÇİLMİŞ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68855
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SEÇİLMİŞ DETAY İNŞ..MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    bu kadar belge alıyorsunuz kuru kuru teşekkür ediyorsunuz hiç kutlama yapmıyor musunuz?
  20. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    Eskişehir e gelen arkadaşlarla her türlü Kutlama yapariz . Sıkıntı yok :cool: