1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınav sonuçları yarın açıklanıyor...

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80759
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vakıf Üniversitesi
    Deniz Hanım,

Tamam, sizin dediğiniz gibi olsun. Doğru işaretlediğimiz soru heba olmasın da. Bunun yanında akıma maruz kalan kişinin kaç amperlik akıma maruz kalırsa diye bir soru var dı? Bu sorunun iptal edilmesi gerekiyor. Çünkü akımın doğru veya alternatif olup, olmadığı, voltaj değeri belli değil. Aynı zamanda her insanın vücud direnci aynı değil.
  2. Ruhi Altay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Soru iptali için başvuru yoksa elbette iptal söz konusu olmaz. Devletin dili YAZI dır. Söze itibar edilmez.! Biraz daha sabredelim.
  3. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    Bu haberin doğru olması ihtimali yok.14.ünü bekleyin belki de 17 sini
  4. newisg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    YDA İNŞAAT
    MEB BAKANLIĞI soruları değerlendirmiyor,ÇSGB soruları değerlendirir ve iptal olacak soruları MEB gönderir.
  5. erdincbas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    YEĞİTEK inceliyor isggm ye bildiriyor
  6. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80759
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vakıf Üniversitesi
    Sınavı yapan MEB, sınav konularının uzman bilenleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı. İptal ve düzeltme konusunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gereken uyarıları yapar, gerekli işlemi ve açıklamayı MEB yapar.
  7. Celil Sandıkçı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hakkımızda hayırlısı olsun diyelim...
  8. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İptal edilmesi gereken sorular eğer iptal edilmeyecek veya şıkları değişmeyecekse sorumlusu yine biziz.. adamlar gelen yazılı itaraza göre değişim yapıyorlar.sanki bu sınav dönemi herkes başkasına havale etti gibi olsu soru başına 10 u duyunca bölece iptal olmadı belkide.. yoksa c grubunda köpük sorusu sonra ts 1800 hatalı yazım.. düşük tehlike olayı tiyatro!!! salim bey apartmanında isg uzmanı olmaması... enaz 4-5 soru vardı.. şahsen ben yazsaydım dilekçede bunlar iptal olmasaydı anayasa mahlemesine gidersim :d ne yani hepimiz kanun ne diyorsa onu yapalım yani :d
  9. duygu SAROĞLU İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sonuçlar 14 ocakta açıklanacaktı ne alaka yarın diye yazmışsınız
  10. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Böyle saçmalık mı olur?Bir soruyu yanlış soracaklar sonrada ben onu düzelttirmek için para yatırıp itiraz edeceğim de düzeltecekler!Yanlışı sen yaptın cezasını neden ben ödeyeceğim?(Mesele elbette burada ki 10 TL değil mantık yanlış).
  11. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sınav sorularına itiraz bedava olsa, en doğru şekilde hazırlanmış soruya bile itiraz edecek insanlar vardır.
    "Hepsine itiraz ediyorum. Hadi, komisyonlar kurup hepsini inceleyin. İsterse 3 ay sürsün."
    Bunun önünü almak lazım değil mi?
  12. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Bu günlerde milletin rahatsızlığı üzerinde galiba.
  13. harun kırlangıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bence yarın iptal sorular açıklanır çünkü iptal olmaması oldukça garip:) bugune kadar hep bir sürü iptal sorusu yayınlandı sonucta bu sınavıda yapan aynı adamlar hadı diyelim c sınıfında iptal yok b ve a sınavında da mı iptal yok biraz saçma bence yarın iptaller açıklanır 14 ocak günüde sonuçlar açıklanır diye düşünüyorum....
  14. cem akol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96336
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ruhi bey soru iptali veya şık değişikliği için başvuru şartı yok..gözden kaçmış veya basım hatasından dolayı yapılan yanlışlıklar tabiki boşvuru olmaksızın sonradan değiştirilebilir.
  15. HASAN YAVAS İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34195
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar arkadaşın biri şuan bakanlıktaymış bu gün belli olacakmış A sınavının B ki tapcığındaki 22-32-86 iptalmiş 62 dede şık değişikliği varmış bilgisayardan kendi görmüş.Birazdan açıklanınca anlarız doğrumu ama sorulara baktım doğru olma olasılığı yüksek geldi

ALINTI
  16. erol çınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar lütfen ne asparagas haberleri burda paylaşalım nede bunlar üzerinden tartışma yapalım. Eğer soru iptali olmayacaksa, bunu zaten bakanlık web sitesi üzerinden açıklardı ve açıklamak zorunda zaten. Bir çok arkadaşımızın hem 3 sınıf için hemde iş yeri hekimliliği sınav soruları için itiraz ettiğini biliyoruz. Bence sadece bu konu ile ilgili, açıklanma süreci biraz uzadı. Sınav Duyurusu' nda , bizimle ilgili istedikleri herşeyi virgülüne kadar uygulatıyorlar bize ama kendileri ile ilgili taahütler için istedikleri esnemeyi yapabiliyorlar. Bizimde bu konu ile ilgili çok fazlada yapacak bir şeyimiz yok malesef.
  17. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46208
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadas dogru söylüyor... dün toplantıya katılan bir arkadasım söyledi, sonuclar kesin yarın acıklanıyor demişler...
  18. Kasım ÖZER sınav sonuçlarının yarın açıklanacağını Twitter da doğruladı..sanırım yarın ,bu bekleyiş sona eriyor:)
  19. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benim güzel kasım beyime twitterden sesimi nasıl duyururz.şayet doğru ve beklenilen sorular iptal edilmesse sorulalım bakalım neden etmemişler hikmeti alası neymiş bakalım.. hayret doğrusu hayreeeeeeettttt olmazzzzzz... sinire bağladım ben yaaaaaaaa.. var kardeşim varrrrr en az 4 varr
  20. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman