1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralık sınav sonuçları yarın açıklanıyor...

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Benim sinirim şundan arkadaşlara rehber olduk doğru diye öğrettiklerimiz sınavda yanlış çıktı yani kanuna uymaları lazım. yönetmelikte ne geçiyorsa soruları ona göre düzenlemeleri bizim anayasal hakkımızdır. olurda başarısız olanlar mailime mesaj atarlarsa sıradaki sınav için kendilerine ücretsiz site hizmeti olarak yardımcı olunur. ahihendese@gmail.com
  2. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    21 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPILAN İYH VE İGU SINAV SORULARINDA YAPILAN İPTAL VE ŞIK DEĞİŞİKLİKLERİ
    İŞYERİ HEKİMLİĞİ: (2 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)

A kitapçığındaki 8 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 33 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 66 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 91 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 84 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (D) olarak düzeltilmesi,
    C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (2 Soru İptal – 2 Soru Cevap Değişikliği)
    A kitapçığındaki 6 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 31 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 16 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 41 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 61 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (C) olarak düzeltilmesi
    A kitapçığındaki 63 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 88 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi
    B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
    İptali gerektirecek herhangi bir soru bulunmamaktadır.
    A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI: (3 Soru İptal – 1 Soru Cevap Değişikliği)
    A kitapçığındaki 7 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 32 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 47 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 22 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 59 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 86 nolu sorunun iptali
    A kitapçığındaki 85 nolu soru ile buna karşılık gelen B kitapçığındaki 62 nolu sorunun cevap şıkkının (B) yerine (A) olarak düzeltilmesi
  3. Selahattin YİĞİT İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkekler ağlamaz sil gööz yaşını
    kaçırma gözlerini benden suclu suclu :)
  4. Şuayip Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    haaahhh şöyle yaaaa hele şükür.. gerçi var idi bir kaç soru ama neyse bu kadarıda olur.evet isabetli olmuş hepsininde değişmesi gerekiyordu
  5. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    İptallerin hepsi bende doğruydu, yine yararlanamadık yaw :p
  6. Arif Araç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    101603
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    c sınavında 6 ve 16. sorular iptal 61. sorunun cevabı b yerine c 63. sorunu cavabıda b yerine a olmuştur a kitapcığına göre b sınavın da iptal yok a da 3 soru iptal bir sorunun şıkı değişmiş kimden aldıysan haber yalan sonuclar remi yayına göre 14 ocakta yayımlanacak
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 9 Ocak 2014 ---
    dileyen arkadaşlar ling http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_itiraz_duyurusu
  7. Yalçın PEKOK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende de 2+ 2- kaderimizden kaçamadık yani :(
  8. HASAN YAVAS İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34195
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    1. kadiruzman ‏@kadiruzman215 sa
      @kozer0606 sayın genel müdürüm 21 aralık sınavı 10 ocaktamı açıklanacak,bu sınavı geçen şubat yükseltme sınavına girebilecek mi, teşekkürler
      Detaylar
    Kullanıcı Eylemleri
    Takip et[​IMG]Kasım Özer‏@kozer0606
    @kadiruzman2 doğrudur

10:53 PM - 8 Ocak 14
    Tweet metni
    @kozer0606 @kadiruzman2 adlı kişiye yanıt
    Gizle
    Resim bağlantı olarak görünecek
    1. [​IMG]kadiruzman ‏@kadiruzman27 sa
      @kozer0606 teşekkür edrim sayın genel müdürüm
      Detaylar
  9. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    konuyu açan arkadaş heralde cevabını almıştır iptal olmıcak hıcbır soru demıstı de neyse...yarın acıklanacak mı hepımız gorecegız...
  10. Önder OLCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben iptal edilen 3 sorudan 2 sini doğru cevaplamıştım ancak şıkkı değiştirilen 62. sorudaki B seçeneğini sınavdaki listeye göre doğru işaretlemiştim. B yerine A seçeneğinin geçmesi ile önceden doğru işaretlediğim bu şık bu sefer yanlış olarak mı değerlendirilecek?
  11. malesef Evet :(
  12. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    geçen sınavda duz mantık ıkı şıkkı da dogru saymışlardı sızın de oyle olur degıstırılen secenek de cevap anahtarında açıklanan secenek de dogru sayılır...
    emınmısınız benım arkadasım agustos ayında aynısını yasadı dogru saydılar 2 sıkkı da...
  13. eminim yanlışı niye doğru saysınlar ayrıca ağustos sınavına bende girdim değişen şıklar yaptığım netler ve iptallerle beklediğim puanı aldım
    çift doğru cevap varsa o başka zaten onuda iptal ediyorlar herkese + puan geliyor
  14. Önder OLCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Her iki şıkkı da doğru sayarlarsa kurtarabilirim sanırım.
  15. Yeliz ARSLAN1 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hiç anlamadım iptaller +1 puan mı?
    Şık değişikliğinde ne oluyor?
    Ne olur biri söylesin.
  16. Uğur Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50980
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    egeyapı group batışehir projesi
    iptaller doğru cevap olarak kabul ediliyor değil mi?? ben muallakta kaldım geçmiş yıllarda nasıl olmuştu ???
  17. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    şık değişikliğinde?...şık B den D ye kaydı diyelim..son şekline göre seçilir...
  18. Yeliz ARSLAN1 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Yani yangın sorum yanlışken doğru oldu.
    Bina sınıfı sorum doğruydu yanlış oldu. Nötrüm. ;)

16 doğruydu iptal oldu değişen bir durum yok.
    6 yı hatırlamıyorum.

Ve eski durumda 70 doğrum vardı. 14 üne kadar çatlayacağım çünkü yetmiş doğrunun ikisini tam net anımsamıyordum:((( ağlamak istiyorum.
  19. İptaller doğru ,şık değişikliği değiştirilen son şık geçerli öyle olmasa zaten onlar da iptal olurdu.
  20. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaş burda çift cevap durumunu solemıs bende ona gore cevap verdım sız yanlış anlamışsınız