1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralıktaki yükseltme sınavında hangi kaynaktan çalışmalıyız

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve fethi turan tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. fethi turan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar 21 aralıkta yükseltme sunavına hangi kaynaklardan çalışabiliriz? Ben mayıs sınavında geçtim biliyorsunuz o sınavdan sonra değişiklikler oldu bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim.Kolay gelsin
 2. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Riskmed' in kitaplarını tavsiye ederim. Çalışmalarını özenle yapıyorlar ve kaliteli sorular hazırlıyorlar.
  Mayıs sınavına kadar geçmiş sorulara çalışmak yeterliydi ama sınav sistemi değişti artık yönetmelik ve kanunlardan soruyorlar. 4857, 6331 ve iş güvenliği yönetmeliklerini en az 2-3 kez okumakta fayda var.
 3. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman