1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralik a sinifi iş güvenliği uzmanliği yükselme sinavi sorulari

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erhan Güneş tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  vay üstad başvuru sürecinde ne çektik :) şükür iyi geçti rahat geçiyorum gibi, ben de size soracaktım sizin nasıl geçti?
 2. Yasin Çetin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46208
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Benimki ortada hesaba gore 72-73 oluyor bi kac hatirlamadigim soru var onlar dogruysa rahat gecerim gibi . Ankaraya gittigimize deger insallah hocam
 3. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  bu kadar yaşattıkları lüzumsuz stresten sonra geçmek şart olmuştu, 70'i geçsek yetiyor daha fazlasında gözümüz yok zaten inşallah.
 4. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  37748
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  İlk 50 soruyu çözdükten sonra acaba bana yanlış kitapçık mı dağıttılar diye şüphelenip tekrar A sınıfı uzman soru kitapçığı olup olmadığını kontrol ettim. Sorular çok kolay geldi ve 2 tanesi hariç zor soruyla karşılaşmadım. Fakat 2 adet soruyu 3-4 defa okumama rağmen doğru cevabı bulamadım. Ya onlar iptallik soru ya da ben o anda giderilemez bir algılama sorunu yaşadım.

  Eğer matbaada hata yapıp kitapçığın başına C sınıfı yazmaları gerekirken A yazmadılarsa geçerli bir sınav olacak ve yüksek oranda başarılı sonuçlar gelecektir.
 5. aycan aras İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  iptal soru olurmu çok ihtiyacım var
 6. gilgin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tuzağa ben düşmüşüm arkadaşım, yanlış bir bilgilendirme yapmışım, kusura bakmayın...
 7. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı

  Zaten c a a da c gibiydi:))
 8. gilgin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sınav sorularına baktığımda a-b-c gibi bir sınıflandırma yapmanın çok da anlamlı olmadığını anlamışlar gibi bir hisse kapıldım. 2-3 seneye kadar yeni bir düzenleme gelir bence...
 9. Yener Tekin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  35046
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Estağfurullah bir soru eksik fazla yapmışız sonuçta :)

  Bu arada C sınıfı bizden zormuş bakan oldumu bilmiyorum ama bende öyle bir hissiyat oldu...
 10. target16 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  20644
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Kürşat Bey,siz de tam prof.tipi var aslında 100 almanız lazımmış;)
 11. target16 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  20644
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Bu Osgb sahipleri şimdiden A'nın ücretleri için 3000-3500 diyorlar.Bu paraya bu risk alınır mı; inşaat işinde zaten eğitimsiz insan çalışıyor.Bu gidişle allah korusun cezaevlerinde dışardakinden daha çok iş güvenliği işi yapan üniversiteliler dolar taşar.Tam simsar Osgb'lerin işine yaradı bu düzenek.Git dışarda 2000 tl al ama kimsenin can güvenliğinden dolayı içerde yatma daha iyi gibi geliyor bana.Riski satın al,karşılığında asgari ücretli gibi çalış tam kapitalist düşünce ohh Osgb'lerin ekmeğine yağ sürüldü 3-5 sene parsayı yerler,sonra başka bir işe geçerler olan senin hamallığına olur tuz parasına çalışır gidersin.