1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralik c sinifi iş güvenliği uzmanliği sinavi sorulari

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erhan Güneş tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Orkun Grup nakliye& lojistik
    benim 8-9 masalı kahvem vardı sattım..ne primi fizikçiyim ben mezun oldum hiç çalışmadım
  2. Tgco İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hadi ya neyse artık iyi bir işgüvenliği uzmanı olursun :) ben yapmayacağım sadece kendi iş yerimiz var onun için yaparım diye aldım (babam zorladı)
  3. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sıanava kadar girmek istemiyodum zaten aklıma yatanda bi iş çıkmadı.
    Gittim bugün bi görüşmeye güzelde geçti istediğim işti bakalım hayırlısı:)
  4. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    istanbulu yiyecem
  5. Tgco İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hadi bakalım inşallah olur işin önemli olan sevdiğin işi yapmak
  6. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bence de ama hayat şartları da buna müsade etse keşke.
    Sonuçlar 14 ünde açıklanıyomuş belgeyi ne zaman alırız ki
  7. Tgco İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Şubatın ortasını bulur diye düşünüyorum
  8. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Pof hadi ya...
    Siz ank ya mı gelip alcaksınız bakanlıktan. Forumca toplu görüşelim:)
  9. murat güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91328
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    bir sonraki sınav ne zaman arkadaşlar belli mi? bir de A sınıfına girmek için kaç gün sigortalı olmak lazımdı ?
  10. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    olur mu..ne ankarası postalanmaz mı belgeler
  11. Sanırım geçtim inşallah :) Hesaplarıma göre 77 doğrum var, emin olamadığım soruları yanlış hanesine yazdım :) Bu kadar az çalışmayla ancak bu kadar olurdu zaten... Şöyle bir- bir buçuk ay falan çalışabilseydim 90' nın altında almazdım... Nasip, kısmet, önemli olan da geçmek zaten...
  12. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Öbür sınav şubatta ama bakanlığa belli olmaz.

Bilmiyom ki belki gelmeye gerek yoktur. Bilgim yok
  13. Tgco İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    cnm belgeleri kurstan alacaz malesef gelemeyiz ankaraya
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Aralık 2013 ---
    3000 gün 24 şubat galiba sınav
  14. rvydayd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    O zaman ben ist a mı gitcem ya kursum ordaydı:D
    Ben şahsen bakanlıktan alınıyo sanıyodum ama neyse araştırırım
  15. Valla arkadaşlar hayatım boyunca girdiğim hiçbir sınavda bu kadar heyecanlanmamıştım, panik yapmamıştım, çok değişik bir sınav oldu benim için... Biraz da çok yoğun bir döneme denk geldiğinden oldu sanırım. Bir yandan mastır, bir yandan AÖF, bir yandan iş, eh bir de evlilik olunca, hepsi bir arada oldu :D Benim gibi olan pek çok arkadaşım var burada, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, yüzümüzü kara çıkarmasın inşallah :)
  16. Bianegro, yazımı komik bulmuşsunuz, çok haklısınız :D Bende kendi halime bakıyorum da bazen, ağlanacak halime gülüyorum :D İki ayağımı bir pabuca sokma konusunda uzmanım :D
  17. Bianegro İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79595
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    okumadıklarıma gülerim
  18. Kesinlikle haklısınız... Herkes sevdiği işi yapmalı, fakat Türkiyemiz de onca genç okulunu bitirdikten sonra, mesleğiyle hiç alakası olmayan işler yapmak zorunda kalıyor. Bence bu durum, Türkiye' nin önündeki en büyük engellerden biri. Herşeyden önce bu konuya çözüm bulunması gerek...
  19. Anladım... Ben forumda yazılanların hepsini tek tek okuyup, saygı duyduğum için bu konularda biraz hassas davranıyorum, başkalarının da bu şekilde hareket edeceğini veya hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum. Tabi karakter meselesi...
  20. menot İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    B sınıfı sınavına girmedim, A sınıfı sınavına girdim. :) 88 bekliyorum.