1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 aralik sinav yerlerini bizimle paylaşın

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. açelya yeldan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kız lisesi-konak izmir
  2. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Zeytinburnu 75. yıl ilk öğretim okulu / İstanbul
  3. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sanırım bahsettiğiniz sorular bunlardı :)
    Kolay gelsin , başarılar.

Ekli Dosyalar:

4. yasemin82 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    selçuk yaşar boyacılık teknik ve endüstri meslek lisesi bornova daymış güzelyalıdan nasıl giderim..
  5. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sınav gününe özel aracınızla sabah çok erkenden gelmenizi tavsiye ederim. İzmit' in toplu taşıma araçları nadiren vaktinde kalkarlar. Ama ille de toplu taşımayla gelecekseniz:

Harem' e bilet alıp, ordan dolmuşla Kadıköy iskelesine gelip, ordan Yenikapı vapuruna binip, Yenikapıdan okulunuza giden belediye otobüslerine binip gitme şansınız var. O gün kar yağarsa vapur seferleri iptal olabilir yalnız, ben olsam özel arabamla giderdim de siz bilirsiniz.
  6. Mustafa Yongul İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Metrobüse binebileceğiniz bir yere gelirseniz metrobüse binip ayvansaray durağında inin oradan taksiye binip balat istikametine gideceğinizi söyleyin. taksici okulu bilemeyebilir. okulu bilmiyorsa balat surp ermeni kilisesine gideceğinizi söyleyin. zaten okulda kilisenin yanında. kiliseyide bilmiyorsa balata gelince sorun gösterirler. taksi en fazla 6-7 lira yazar.
  7. denizözgür İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34393
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zeytinburnu bozkurt i . ö. o.
  8. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sevgili arkadaşlar ben de bir şey sorayım (eksik kalırsam olmaz) izmire gittik diyelim pekiii eşyalarımızı ne yapacağız sınava yalnız gidenler veya izmiri bilenler bu konuda ne der acaba?
  9. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İzmir' i hiç bilmiyorum ama otogarda emanetçiler varsa onlara bırakabilirsiniz.
  10. feridun polat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    88787
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    FATİH KATİP ÇELEBİ İLKOK
  11. volkan sevük İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    GÜVENAL GROUP
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Aralık 2013 ---
    tarif için teşekkürler :)
  12. cumali han İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    aktepe anadolu lisesi /keçiören
  13. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    BORNOVA METROdan sonra DOĞANLAR otobüsüne binersiniz sonra yürümeniz lazım araba yoksa
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Aralık 2013 ---
    otogarda emanetçi var ama isterseniz otobüs firmasına da bırakabilirsiniz
  14. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Sınavda tanışalım resul bey. ben 6 nolu salonda olacağım. 12 nolu sıra :)
  15. forum bornovaya yürüme mesafesinde 15-20 dk kadar yürürsünüz..güzelyalıdan forum bornova ya nasıl gelinir onu bilmiyorum ama..keşke benim okulumda orası olsaydı bende güzelyalı ya gideceğim :(
  16. gogora İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Navigasyonum var ancak ya çok trafik olursa? Trafiğe yakalanırsam fena panik olurum :)
  17. Önder OLCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende aynı okulda sınava gireceğim...
  18. uğur göçer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17619
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benimde aynı okul
  19. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    @gogora zaten FSM Köprüsü' nde bakım çalışmaları var, tam da sınav zamanını buldu. Dediklerine göre şoförler yolda çileden çıkıyormuş. Geceden 2-3 gibi yola çıksanız heralde yetişebilirsiniz. İnşallah sorun olmaz size.
  20. gogora İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bir gece önceden gelmeye karar verdim :) Aslında en kestirme yol: Harem-Üsküdar-Eminönü (marmaray ya da vapur ile)- Balat a giden bir otobüse binmek...ancak çevremdekiler sınav sabahı geç kalırsın dedikleri için erken gelmeye karar verdim bakalım..Sağolun tavsiyeleriniz için..:)