1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 Ekim İSG Uzmanı ve İşyeri Hekimi Sınavı Öncesi Duygu,Düşünce ve Beklentileriniz Nelerdir?

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve efecan tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  [​IMG]
  Arkadaşlar bu bölümde sizlerden en az 4-5 sınav geçti arada,önümüzde 21 ekim 2012 sınavı var.öncesi ve sonrası yapılacak 21 ekim sınavı hakkında;
  duygularınızı,düşüncelerinizi ve beklentilerinizi paylaşmaya ve tartışmaya açtık.
  21 ekim sınavı nasıl olur,
  iptal sorular çıkarmı?,
  sınav zormu yoksa kolay mı geçer?
  hangi konular ağırlıklı sorular çıkar?
  sınava nasıl hazırlanmalıyız?
  bu ve buna benzer sınava girmiş ve girecek tüm arkadaşlardan fikirlerini bekliyoruz...:))
 2. Erol KANAT İSGforum Üyesi

  BENCE BU SINAV KOLAY OLACAKTIR
  ÇÜNKÜ YENİ KANUNLA BERABER ÇOK FAZLA İSG UZMANI İHTİYACI DOĞDU VE SİSTEMDE AKSAMA OLMAMASI İÇİN BİR AN ÖNCE BU AÇIĞI KAPATMAK İÇİN İLK SINAVLARI BİRAZ KOLAY SORUP DAHA SONRA ZORLAŞTIRILACAKTIR.
  TÜRKİYEDE YENİ İSTİHDAM ALANLARINDA HEP YÖNTEM UYGULANDI.
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  sınav şaibeli,soruları yanlış yada iptal edilecek soruların olmaması ve sorunsuz geçmesini temenni ediyorum.Acilen bakanlığın da A sınıfı olayınada çözüm bulmasını istiyorum..bu memleketi sayısı az ve tecrübesiz yaşlı dinazorlara bırakmak pek önleyici bir hareket değil..her defasında neslin önünü kesmek için herşeyi yapıyorlar..insanların şevklerini kırmak tan başka.
 4. gnkt58 İSGforum Üyesi

  Eğitim sürecinde sınav komisyon başkanı bizim dersimize girmişti. Mayıs sınavında hazırlanan sorulardan seçmekte zorlandıklarını ve Ekim sınavının da Mayıs sorularıyla birlikte hazırlandığını söylemişti.
 5. alibzdgn İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bence yeni gelen kanun ve yönetmeliklerle sınavın zor olacağı kanısındayım. Malumunuz bakanlık bu yeni tasarı ile gelecek eksikliklerde keseceği para cezaları ciddi miktardadır.
  Artık daha nitelikli ve donanımlı uzman adaylarına, niteliksiz ve çelişkili bir komisyon tarafından hazırlanan sorular daha karmaşık yapıda olup, adayları zorlayacaktır
 6. oguzzhann61 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bureau veritas
  çalışana kolay olacağı kaısındayım mevzuat değişeceginden abidik gubidik zorlayıcı soru soracaklarını sanmam , 2 ay a degiecek kanunun neyine kasacaklar
 7. efecan İSGforum Üyesi

  arkadaşlar sınava sıkı çalışın..bu iş kolay iş değil nitelikli iş..kanun yönetmelik yutma yutun bu sınavın tek faydası bu zaten..gerisi çalışırken gelecek..
 8. isgforum İSGforum Üyesi

  İş Güvenliği Uzmanları

  13 saat önce
  21 ekim İSG uzmanlık ve işyeri hekimlik sınavına 5 gün kaldı.Heycanlıyız biraz korku da var.Araya bir iki yönetmelik sıkıştırıp okusam ,iki farklı soru bulup cevabını bulsam der zaman geçtikçe..bir telaşe sınav yerine gitmek,yeri bulmak sıranı bulup oturursun öylece biraz sancılı..sorular önünde kolay ama sorular baktın yaparım yaw ben bunları diyosun sevinç içinde çığlık..acele etme ama kolay diye hızlı hızlı çözme oku anla emin ol ve yapıştır gitsin..takıldıkların olacak takılıp kalma işaretle dönersin emin ol onuda bileceksin..21 ekim sınavına girecek arkadaşlara küçük bir manifesto yazalım dedik..şimdiden başarılar..içimden koptu işte..:))
 9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  kimsede duygu kalmamış galıba..test çöze çöze böyle gözlerinin altı morarmış..panik atak hali..hayırlısı bakalım..