1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

21 ekim sınavı hakkında

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Halim USTA tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Halim USTA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sınavı geçen arkadaşların belgeleri ellerine ulaştımı acaba ? Bilgisi olan varmı ?
  2. leyla yiğiter İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belgeleri kendilerine ulaşan var ama benim belgem daha bana ulaşmadı sabırla bekliyoruz.
  3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Bakanlığa göre 1,500 adet belge basılmış ve gönderilmiş sırada 5,000 tane daha varmış basım devam ediyormuş
  4. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Benimki ise hala gelmedi. Sabırla bekliyoruz.
  5. kübragürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    8670
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benimki gelmiş bugün.
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hayırlı olsun o zaman Kübra Hanım size..hayırlı olsun..profesyoneller çoğalıyor..:)
  7. kübragürbüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    8670
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim ama profesyonel olabilmem için daha çok fırın ekmek yemem gerekli. aslına bakarsanız bununla ilgili kafamda bazı sorular var size nerden ulaşabilirim ? hangi konuya yazmalıyım yeni başlayanlar için isg hakkında :)
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    profesyonel olduğunuzu bilmek,kabul etmek,yükünüzün ağır ve çetin olduğunu bilmek ve de en önemlisi uzman olmaktan gurur duymakla başlamak gerekir..sonrası mı işletme kontrolü ve denetimler ile döküman kontrolü bilgisi zamanla oluşacak sende..:)
  9. çetin İSGforum Üyesi

sertifikaların onaylanıp onaylanmadığını sorgulatabiliyomuyuz bilgisi olan varmı
  10. Ahmet Yücesan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERCAN ŞİRKETLER TOPLULUĞU
    belgeler eğitim kurumuna mı gelecek?
  11. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

evet
  12. Ahmet Yücesan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERCAN ŞİRKETLER TOPLULUĞU
  13. Selin Alpergün İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İyi günler grup üyeleri;
    Şu an sertifika konusu ile ilgili epey moralim bozuk. 17.12.2012 de eğitim kurumuma elden yatırdığım belge bedeli sonrasında evrakları 1 haftaya yollarız dediler. Ocak ayının başından arayarak sertifika ile ilgili bir gelişme var mı dediğim eğitim kurumum bugün çok sıkıştırmam üzerine bana dosya numarasını ve gönderdikleri tarihi verdiler ve tamamen şoktayım 17.aralıkta tamamladığım işlemli evrakları 10.ocakta göndermişler hayretlerdeyim. Ocak ayı içinde ISG uzmanı olarak işe alındığım firmam ocak ayı bitmeden sisteme girişimi yapmak istiyor fakat maalesef bu gidişle yapamayacağım ve işini adam gibi yapmayan kurumum yüzünden işsiz kalabilirim. Bakanlıktan arayarak bu konuda yardım isteyebileceğim bir birim telefon numarası biliyor musunuz? Çok kızgın ve üzgünüm ne yapmalıyım?
  14. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    CSGB sitesine girin orda iletişim bölümünde telefon var orayı arayın ve derdinizi anlatın.birde eğitim kurumu hakkında kesinlikle şikayetinizi bildirin..dosya numara ve tarihinide verin..
  15. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

neden aralık ayına kadar beklediniz?
  16. Selin Alpergün İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim Erkan Bey dediğiniz gibi olacak ama olumlu bir cevap alabileceğimden yana pek umutlu değilim...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Ocak 2013 ---
    Ergül Bey; Epeydir işsizdim ve bu nedenle belge ücretini hemen toparlayamadım malumunuz yoksa sınavı geçmişim hemen almazmıyımm ahh ahh
  17. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:

hayırlı bir cevap alırsınız malum bir hafta var ve uzun bir süre
  18. baharkalfa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sertifikayı beklemenize gerek yok. www.isgkatip.com ' a kendinizi eklemek için tc numaranızı girdiğinizde belge numaranızı öğrenebilirsiniz.

19. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    belge yazılıp numara verildikten sonra www.isgkatip.com adresine düşer hazır değilse sisteme girişi yapılmaz